Святкові події

Прикордонниця Львівського загону Марія Пухалик нагороджена премією «Woman 2023» за версією міжнародного глянцевого журналу «Business Woman»

Днями в столиці пройшло щорічне нагородження премією «Woman 2023» за версією міжнародного глянцевого журналу «Business Woman»

Захід об’єднав видатних жінок, які виділяються своєю сміливістю, талантом і впливом. За словами організаторів такий захід – це відзначення жінок, які не тільки досягли успіху у кар’єрі, але й активно сприяють розвитку суспільства, створюючи інноваційні рішення та впроваджуючи новаторські ідеї. Для нагородження розглядались кандидатури жінок, які досягли успіху у своїй сфері діяльності, допомагають людям, мають високий рівень соціальної відповідальності та толерантно ставляться до людей. Вони патріотично налаштовані, розвивають свою галузь національно та міжнародно, захищають права України та її територію, допомагають країні.

Цьогорічна премія вручалась жінкам у шести категоріях, одна з яких – «Захисниці України у тилу і на фронті». За мужність і відданість у боротьбі за незалежність України премію отримала й прикордонниця Львівського загону Марія Пухалик.

Марія за фахом медикиня, наразі проходить службу у Львівському прикордонному загону, в лавах Держприкордонслужби з 2016 року. На початку 2023 року у складі зведеного загону виконувала завдання в зоні проведення активних бойових дій на напрямку «Соледар-Бахмут». Марія допомагала та організовувала евакуацію поранених бійців Держприкордонслужби та ЗСУ, а також врятувала життя близько 10 військовим.

Нагороду прикордонниці вручили заступник директора Департаменту – начальник управління організації прикордонного контролю Адміністрації ДПСУ Юрій Лисюк, керівник Територіального управління БЕБ у м. Київ Віталій Драгунов та український політтехнолог і військовий експерт Денис Богуш. Захід супроводжувався художніми та музичними виступами від талановитих колективів і співаків.

«Від міжнародної політики до жіночого лідерства в глобальному українстві, від успішного бізнесу до соціальної відповідальності – кожна категорія свідчить про величезний внесок жінок у наш сучасний світ. Нехай ця подія буде виразом нашої поваги та вдячності кожній!» – звернулась до гостей засновниця журналу «Business Woman» Ганна Крисюк.

Нагадаємо, торішню премію «Woman 2022» отримала захисниця Маріуполя – Еліна Мединіна.

Прикордонниця проходила службу в Донецькому загоні на посаді начальника служби охорони здоров’я. З початком широкомасштабного вторгнення рф медикиня-прикордонниця виконувала завдання в Маріуполі, який оточив ворог. Еліна – медикиня, яка врятувала не одне життя на «Азовсталі». Потім дівчина потрапила у російський полон, в якому перебувала майже 5 місяців.

Голос Сокальщини на GoogleNews