Святкові події

Сьогодні свій золотий ювілей відзначає жителька Сокаля Ольга Солсун

З цієї нагоди міський голова Сергій Касян та заступник міського голови Володимир Огінський завітали до ювілярки, щоб привітати її та вручити Почесну Грамоту та грошову допомогу від міської ради. В домівці Ольги Олександрівни зібралося чимало гостей – дочка, онуки, правнуки, праправнуки, вся велика родина. Ювілярка чекала гостей і щиро раділа вітанням, які лунали у її адресу.

«Доля Ваша була нелегкою, вела Вас непростими стежками. Складаю шану мудрості й силі духу, з якими Ви прожили воєнні лихоліття, часи поневірянь, чимало життєвих випробувань. Ви стали свідком народження незалежної Української держави. Прийміть слова великої вдячності. Низький Вам уклін. Зичу міцного здоровя, родинного затишку, душевного спокою. Нехай Господь благословить Вас великими милостями і дарує ще многих і благих літ. А найголовніше – щоб Ви святкували разом з родиною перемогу України так, як і сьогоднішній золотий ювілей», – зазначив міський голова Сергій Касян.

Ольга Олександрівна Солсун прожила нелегке життя, народилася 5 серпня 1922 року. Пережила війну, голод, поляки замордували її чоловіка, коли маленькій донечці Лідії було всього 2 роки. Згодом одружилася вдруге, працювала на різних важких роботах – на маслозаводі, прибирала вулиці, розвантажувала цеглу на цегельному заводі. Нині ювілярка святкує ювілей разом з дочкою Лідією, двома онуками – Надією та Любов’ю, має п’ятеро правнуків та десятеро праправнуків. Жінка признається, що щаслива, що дожила до таких літ і каже, що її літа – її багатство, за всі подаровані роки життя жінка щодня дякує Богу.

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.