Святкові події

У Львові біля пам’ятника Тараса Шевченка провели гаївки

Гаївки водили дівочий вокально-хореографічний ансамбль «Панночка» та парубочий вокально-хореографічний ансамбль «Джура».

Сьогодні, 7 травня, на проспекті Свободи, біля пам’ятника Тараса Шевченка департамент з питань культури національностей та релігій Львівської ОВА організував великодні гаївки. До участі у яких запросили дітей та фольклорні ансамблі Львівщини. Також кожен охочий зміг не лише ознайомитися з давніми традиціями як глядач, а й взяти безпосередню участь в цьому святковому дійстві.

Гаївки водили дівочий вокально-хореографічний ансамбль «Панночка» та парубочий вокально-хореографічний ансамбль «Джура» під керівництвом художнього керівника та балетмейстера Ігоря Федака, балетмейстера та заслуженого артиста України Володимира Городиського, а також хормейстерів Соломії Волошиної та Андрія Волошина.

Долучилися до заходу заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко та директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій

Ця подія стала світлим прикладом того, як традиції можуть об’єднувати людей та надихати на збереження культурної спадщини.

«Гаївки є важливою частиною культурної спадщини та підтримують зв’язок між сучасністю і стародавніми традиціями. Це є не лише вираз народної творчості, але й важливе культурне надбання, що відображає традиції, віру та спосіб життя українського народу. Вони відіграють роль у збереженні і передачі культурної спадщини, стимулюючи інтерес до національної ідентичності», – зауважив Іван Собко.

Голос Сокальщини на GoogleNews