Святкові події

У Стебнику привітали багатодітні сім’ї зі святом Миколая

Дарувати добро та допомагати потребуючим родинам – таку ініціативу щорічно підтримують у Дрогобицькій міській раді напередодні зимових свят.

Щорічно з нагоди свята Миколая у мерії Дрогобича реалізовують благочинну ініціативу – формують та роздають пакунки для багатодітних родин.

Не зрадили традиції і цьогоріч – з ініціативи міського голови Дрогобича Тараса Кучми та керівниці відділу сім’ї та молоді Олександри Пашко ще 30 листопада у сесійній залі Дрогобицької міської ради відбулась зустріч із сім’ями громади, які виховують четверо та більше дітей до 18 років. На атмосферну зустріч з нагоди свята добра запросили 102 родини.

Вчора, 4 грудня, добру ініціативу продовжили у Стебнику. Там вручили солодощі ще для 21 родини з числа багатодітних, які виховують четверо та більше дітей до 18 років.

Пакунки передали заступник міського голови з гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик та староста міста Калійників Тарас Городиський.

Розпочали захід із вітань від посадовців та Святого Миколая. Усім присутнім побажали миру, сімейного затишку, Божої опіки та злагоди у родинах. Відтак, малеча отримала пакунки з солодощами від Чудотворця.

Голос Сокальщини на GoogleNews