Святкові події

Юних львів’ян та гостей міста запрошують на майстер-клас із виготовлення традиційних писанок

Дитячі клуби Львова, управління молодіжної політики міста спільно з Українською академією лідерства організовують «Школу писанкарства». Це щорічний захід для дітей та гостей Львова, де можна дізнатись більше про Великодні традиції та взяти участь у творенні власних писанок.

Вже в середу, 20 квітня, з 13:00 до 15:00 год. відбуватимуться безкоштовні майстер-класи з писанкарства, де педагоги навчатимуть традиційному розпису писанок, а також розповідатимуть про різноманітні орнаменти й техніки розпису та загалом про традиції святкування Великодня.

Для проведення майстер-класів підготовлено 2 локації у центральній частині міста (площа перед Домініканським собором на вул. Музейна, 1 та площа Святого Юра) та 1 локацію на Сихові, поруч із Центром Довженка.

Участь у майстер-класах – безкоштовна.

«​​Школа писанкарства – це захід, який ми організовуємо щороку, і зазвичай він триває впродовж усього тижня підготовки до Великодня, втім цього року, в умовах воєнного стану, ми вирішили не скасовувати захід, а провести його трішки меншим форматом. У майстер-класах можуть брати участь усі охочі діти шкільного віку. Сподіваємося, що дітям буде цікаво дізнатись про особливості розпису львівських писанок, а також вони зможуть відпочити в оточені одноліток та отримати позитивні емоції, які зараз так необхідні», – розповідає Діана Наорлевич, керівник напряму розвитку дитячого дозвілля в управлінні молодіжної політики Львівської міської ради.

Facebook-сторінка управління молодіжної політики: https://www.facebook.com/youth.lviv.

Канал на YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCaANhXbgkpf9nyR1Ly4YK3A?sub_confirmation=1.

598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.