Легка атлетика

Мешканець зі Спасова здобув спортивну перемогу у зимовому Кубку України з легкої атлетики

Пенсіонер зі Спасова здобув спортивну перемогу у зимовому Кубку України з легкої атлетики серед ветеранів спорту, який проходив у Києві.

У змаганнях взяли участь понад 250 учасників з різних куточків нашої країни – повідомляє Голосу Сокальщини Мар’яна Копейка.

Пенсіонер зі Спасова здобув спортивну перемогу у зимовому Кубку України з легкої атлетики До складу збірної команди Львівської області увійшов мешканець села Спасів нашого району Павло Жирков. Виступаючи в категорії 65-70 років, Павло показав чудовий результат виборовши перше місце в  спортивній ходьбі на 3 км та друге місце в бігу на 3 км. До речі, найближчий його старт відбудеться уже в березні в складі збірної команди України на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Польщі.