Легка атлетика

Василь Тетерко – чемпіонат світу з легкої атлетики серед ветеранів

Нещодавно в Будапешті (Угорщина) відбувся чемпіонат світу з легкої атлетики серед ветеранів. В ньому взяли участь спортсмени з 83 країн світу, серед яких була і команда з Львівщини. Її представляли десять легкоатлетів, серед них наш земляк, мешканець с. Хлівчани, вчитель Бутинської школи Василь Тетерко (на знімку в центрі). На чемпіонаті світу Василь Тетерко показав високі результати і гідно представив Україну. Дистанцію кроскантрі (8 км) бігун подолав за 30:25с, таким чином він фінішував другим і здобув срібну медаль. А в бігу на півмарафон (21 км) Василеві Тетерку не було рівних, він здолав дистанцію за 1:22:09с, таким чином завоювавши для України золоту медаль. Він став Чемпіоном світу, це найвища нагорода спортсмена. Василь Тетерко розповів, що титул Чемпіона світу йому дався нелегко. Цьому передувало майже 35 років щоденних тренувань. Бігун щодня пробігає дистанцію 30 кілометрів, а часом і більше, лише один день на тиждень не тренується. Він пригадав, як зі щемом в серці піднімався на п'єдестал пошани і як гордо стояв, коли звучав Гімн України.

Це далеко не перша перемога Василя Тетерка, він завжди показує хороші результати і здобуває призові місця. Загалом в його арсеналі уже є понад 250 кубків, які майже не повторюються, і 275 медалей.

Вітаємо легкоатлета Василя Тетерка зі званням Чемпіона світу та бажаємо йому подальших нових перемог!