Цікаво знати

Браслети: особливості застібок різних типів

Обираючи універсальні ювелірні прикраси, що доповнюють елегантні жіночі та мужні чоловічі образи, здебільшого ми звертаємо увагу на плетіння, ширину та розмір, іноді забуваючи перевірити застібку. Саме вона – гарант того, що прикраса не розстібнеться в найдоречніший момент та не загубиться. Основні вимоги, яким має відповідати цей елемент ювелірної моделі, такі:

  • надійно і міцно фіксувати браслет;
  • гармонічно доповнювати виріб та не порушувати його стиль;
  • не дряпати руку та не чіплятися за одяг.

Який вид застібок обрати

На сайті Київського Ювелірного Заводу представлені шикарні ювелірні браслети, що підкреслюють романтичній образ чарівної красуні, діловий стиль впевненої жінки та силу мужнього чоловіка. Розглянемо більш детально види застібок, які використовують майстри при виготовленні коштовностей, їх недоліки та переваги.

  1. Карабін – на перший погляд нагадує невелику краплю, яка складається з крючка та пружинної засувки. Основні переваги – надійність та легкість застосування. Достатньо одним пальцем відігнути скобу і зачепити крючок за маленьку петельку. Такий з’єднувальний елемент витримує велику вагу прикраси.
  2. Шпренгельна застібка – це механізм у формі кільця, що відкривається за допомогою невеликого вушка та прихованої пружини. Завдяки маленьким розміру та вазі його використовують у тонких і елегантних браслетах. Однак у разі поломки, необхідно застібку повністю замінити.
  3. Коробочка – складається з двох елементів, що з’єднують протилежні кінці браслета. Перший – засувка, доповнена мініатюрними щербинками. Саме вони забезпечують надійну фіксацію всередині другої частини механізму, що нагадує скриньку з боковим отвором. Коробочка може бути овальної або прямокутної форми. Ці застібки витримують велику вагу, вони прикрашені рисунком або камінням.
  4. Тогл – нагадує елегантні античні коштовності, тому використовують в моделях, що виконані в етно-стилі. На одному кінці браслета закріплена ланка круглої форми, на другому – Т-образний штифт. Прикраса тримається на зап’ясті завдяки силі натягу, однак важливо правильно підібрати розмір. У іншому випадку вона буде постійно розстібатися, і ви втратите улюблену коштовність.
  5. Застібки, що закручуються. Зазвичай вони представлені у формі шару або циліндру, складаються з двох частин, які оснащені внутрішнім та зовнішнім різьбленнями. З’єднувальний механізм виробляють із металу, пластику або натурального каміння. Він надійний, витримує вагу крупних прикрас, але не дозволяє регулювати довжину браслета.
  6. Магнітні застібки – складаються з двох елементів, що притягуються один до одного. Акуратні, вони легко закриваються, але не застосовуються в крупних або коштовних моделях, бо можуть розстібатися. Інколи оснащені додатковим фіксатором.

Де знайти браслети з надійними застібками

У спеціалізованих магазинах Київського Ювелірного Заводу професіональні консультанти допоможуть обрати моделі, що вигідно підкреслять індивідуальний стиль. Великий каталог шикарних браслетів представлений на сайті kuz.ua у однойменному розділі прикрас. Вони виготовлені на сучасному обладнанні та відповідають останнім тенденціям ювелірної моди.

Обираючи коштовність, зверніть увагу на дизайн, плетіння, підберіть правильний розмір, а також обов’язково перевірте міцність застібки. КЮЗ гарантує високу якість прикрас та надійність кожного елемента.

Голос Сокальщини на GoogleNews