Цікаво знати

Як купити товар в інтернеті і не нарватися на шахраїв?

Будь-які угоди, пов'язані з купівлею або продажем різних товарів, залучають аферистів. З кожним роком кількість людей, постраждалих від віртуальних шахраїв неухильно зростає. Тому зважившись на покупку через інтернет, людині краще знати якими прийомами користуються аферисти для отримання наживи, і як не стати черговою жертвою шахраїв?

Кіт у мішку чи вигідна угода

Основним недоліком онлайн-покупок є неможливість оглянути і перевірити товар, перш ніж розлучитися з грошима. Іноді замовивши виріб, в інтернет-магазині сплативши його доставку, може виявитися, що воно прийшло не в повній комплектації або має характеристики, які не відповідають зазначеним у каталозі. Тому потрібно уточнювати у менеджерів магазину перед відправкою товару, що поставляється в комплекті і чи відповідає інформація, представлена в інтернеті реальних параметрів придбаної речі.

Здійснювати покупки краще в перевірених онлайн-магазинах таких, як український сайт http://www.my-office.ua/ про особливості роботи якого є корисна інформація на сторінці google plus. Але спочатку можна переглянути вартість в інших магазинах, щоб бути повністю впевненим, що вигідніше пропозицію знайти складно. Тут щодня тисячі людей роблять покупки, якістю яких залишаються задоволеними. Інтернет-магазин Мій офіс має представництва в різних куточках України, що додає впевненості при купівлі товару. На сайті працює он-лайн консультація.

З'ясувавши комплектацію у продавця потрібно перевірити отриманий товар на пошті або в компанії, що займається доставкою. Тільки переконавшись, що покупцеві доставлено виріб повністю відповідне вибраному в інтернет-магазині можна оплачувати його вартість. Якщо ж віртуальна торгова майданчик не пропонує клієнтам ніяких гарантій і можливості скористатися післяплатою то, швидше за все, це шахраї.

Як не стати реальною жертвою віртуальних шахраїв?

Незважаючи що аферисти процвітають, більша частина онлайн-магазинів намагається працювати чесно і їх товар відповідає заявленій комплектації та якості. Визначити шахрая не складно, якщо уважно вивчити деякі нюанси і дотримуватися порад професіоналів:

Справжній віртуальний магазин має повні реквізити: назву компанії, номер телефону, інформацію про реєстрацію в державних органах і реальний фізичний адресу. Бажано почитати відгуки людей, які користувалися послугами магазину. Якщо відгуки в основному позитивні та юридична інформація достовірна, то покупцеві не про що турбуватися. Якщо на сайті крім форми електронного замовлення товару більше нічого немає, то це 100% аферисти.

Щоб не придбати підробку замість брендової речі пам'ятайте, що ексклюзивні товари не можуть бути дешевими. Тому якщо знайдена одяг, навіть продавана по акції набагато дешевше оригіналу на офіційному сайті можна сміливо шукати іншу пропозицію.

Вигідно купувати товари на віртуальних майданчиках, які практикують кур'єрську доставку та накладений платіж. Це дозволить споживачу перевірити товар на комплектацію, якість і цілісність і тільки після цього розплачуватися.

Якщо в інтернет-магазині немає системи, що захищає конфіденційну інформацію про покупця і його платіжних даних то це шахраї. Маючи вільний доступ до інформації про покупця, аферисти можуть скористатися цим у власних цілях. Не забувайте залишати відгуки після здійснення покупки, щоб допомогти іншим споживачам розібратися з якістю інтернет-магазину. Перевіряйте віртуальні торгові точки і не бійтеся користуватися сучасними технологіями, що роблять життя комфортним і цікавіше.

Голос Сокальщини на GoogleNews