Цікаво знати

Як вибрати електрогенератор

При частому знеструмленні житла, виробничих або торгових площ рекомендується купити електрогенератор, які зустрічаються найрізноманітнішими – бензиновими або дизельними.

До бензинової лінійці відносяться два види генераторів – двотактні і чотиритактні. Перших відрізняє підвищена надійність, оскільки вони не використовують складні системи ГРМ і клапанів. Для роботи використовуються тільки вхідні і вихідні вікна – в них просто нема чому зламатися! Єдиний недолік – бензин доводиться постійно «одружити» з моторним маслом. І масло потрібно не дешеве у вигляді мінерального, а тільки синтетичне. В останньому випадку ресурс експлуатації бензинового генератора виявиться максимально високим. В плюс потрібно віднести можливість заводу даного виду генератора за допомогою магнето або електричного стартера при найнижчих температурах, тоді як чотиритактні версії, що мають системи змащення і охолодження, заводяться з великими труднощами.

Бензинові двотактні генератори відрізняє досить низький витрата палива. Версії, чия потужність часто варіюється в показниках 2-3 кВт, здатні спалювати навіть при найвищій навантаженні не більше декількох літрів протягом однієї години! На практиці даний показник виявляється ще нижче! Особливо, якщо буде матися деякий запас потужності – генератор не буде працювати на підвищених обертах.

Двотактні генератори часто встановлюються на досить зручні трубчасті шасі, які не тільки гарантують високу жорсткість всієї конструкції, а й можливість поглинання утворюється вібрації.
Чотиритактні двигуни на бензині відрізняються більш високою надійністю і низькою витратою палива. Конструктивно вони вважаються прямими аналогами автомобільних двигунів і мають складні системи охолодження і мастила. Для літнього сезону експлуатації вони вважаються ідеальним вибором, оскільки рідинний радіатор охолодження не дає двигуну перегрітися.

Дизельні генератори переважно вибирати в тих ситуаціях, коли потрібно живити на довгий час будь енергоємне обладнання в вид верстатів, потужних холодильників і т.д. Їх потужність може становити кілька десятків кіловат, але при цьому вони будуть витрачати за рахунок малому ступені стиснення, мінімум дешевого палива. І як наслідок, як би дорого не коштував дизельний генератор, він встигає окупити себе в досить короткі терміни.

Голос Сокальщини на GoogleNews