Цікаво знати

На отримання кредитів МВФ вже надійшли проекти перших пропозицій від підприємців

Кредит МВФ потрібно віддавати – перші проекти нової економіки

 Кредити Міжнародного валютного фонду (МВФ), як будь-які інші кредити, потрібно віддавати. Якщо Україна бере новий великий кредит МВФ, то вже зараз необхідно створювати нові виробництва, будувати підприємства, вкладати в науку. Для розвитку економіки не достатньо тільки грошей. Потрібні бізнес-проекти, які можуть дати економічний поштовх: створювати нові конкурентоздатні матеріальні цінності та сервіси, робочі місця, новий рівень соціально-економічних відносин. Саме з цією метою минулого тижня почав роботу проект «Внутрішньоукраїнське Екстрене Інвестування» https://www.extrinvest.org.ua.

На адресу проекту вже надійшли пропозиції від підприємців з Києва, Харкова, Львова, Херсона, Каховки для інвестування у 12 проектів на загальну суму близько 134 мільйонів гривень. Як складеться доля цих проектів не відомо, але сьогодні ми визначаємо їх, як проекти нової економіки.

Серед цих проектів

–        налагодження виробництва тканин спанбонд та мельблаун, які необхідні для виробництва захисних масок, бахіл, костюмів тощо;

–        3-D друк запчастин для медичного обладнання та засобів індивідуального захисту лікарів;

–        виготовлення антисептичних засобів, які не висушують шкіру;

–        створення IT-системи контролю зрошувальних систем для забезпечення збільшення врожайності;

–        створення єдиного інформаційного ресурсу по реєстрації домашніх тварин непродуктивного тваринництва;

–        створення глобальної платформи для покупки, продажу та перевезення сировини та продуктів переробки;

–        створення конструкторської групи та створення прототипів сільськогосподарської техніки;

–        створення логістичного транспортного центру Південного регіону України для доставки вантажів;

–        створення системи застосування агрегатів для теплопостачання (в населені пункти та тепличне господарство) з одночасним виробництвом електричної енергії;

–        створення платформи дистанційного навчання для дітей дошкільного віку, їх батьків та нянь.

–        створення школи для підготовки спеціалістів для підприємств України;

–        створення ip-видавництва;

–        створення системи соціального туризму з метою розвантаження українських міст в літній період.

На цю хвилину команда проекту забезпечує оперативний розгляд проектів пулом інвесторів, відпрацьовує актуальні для карантинного стану алгоритми комунікації, виробляє робочі форми правових відносин між учасниками процесу. Це робиться з метою подальшого масштабування системи внутрішньоукраїнського інвестування, аби практика вкладання українцями коштів у ідеї українців для розвитку України набувала поширення та ставала звичною.

Довідка:

Внутрішньоукраїнське Екстрене Інвестування – це соціально-економічний стартап. Він створений з метою порятунку національної економіки в екстремальних та непередбачуваних умовах світової епідемії. Ініціативна група проекту пропонує систему швидкого інвестування ресурсів у бізнес-ідеї та працюючі підприємства українців, розвиток яких можливий та необхідний в умовах коронавірусного виклику всьому людству. Проект почав роботу у березні 2020 року.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews