Цікаво знати

«Рочин» – у півфіналі Кубка Львівщини з футболу.

«Рочин» - у півфіналі Кубка Львівщини з футболу.

Соснівський «Рочин» без особливих проблем пройшов до півфіналу Кубка Львівщини з футболу. У чвертьфінальному матчі соснівчани на власному полі були на голову сильнішими за «Фенікс-Стефано» з села Підмонастир, що у Перемишлянському районі.

У матчі з «Фенікс-Стефано» гравці «Рочина» вирішили не відкладати справу у довгу шухляду і з перших хвилин поєдинку вирішили одразу довести супернику хто є господарем поля. Перевага команди Володимира Підкіпняка відчувалася неозброєним оком, хто б що не говорив все-таки «Рочин» був фаворитом цього поєдинку і, зрештою, клас команди є дещо вишим, аніж в амбітного та досвідченого колективу з Підмонастиря.

Гравцям «Рочина» вдалося забити на початку матчу, однак боковий арбітр Олександра Вдовіна гол Назара Цюпки відмінила через дуже сумнівний офсайд. Не зважаючи на, здавалося б, незарахований «чистий» гол, гравці «Рочина» аж ніяк не збавлялися обертів і у першій половині першого тайму свого таки добилися. Традиційно активний Назар Цюпка цього разу виступив в ролі асистента. Назар прорвався у штрафний майданчик з правого флангу і віддав зрячий нас на Набізаду. Омару нічого не залишалося, як і боротьбі з захисником проштовхнути м’яч у ворота.

Забитий гол додав впевненості господарям. «Рочин» був значно ближчий до другого взяття воріт, аніж «Фенікс-Стефано» до першого. Останні намагалися щось змінити у першому таймі, але їм, відверто кажучи, в атаці мало що вдавалося.

До завершення першого тайму «Рочину» не вдалося розвинути свою перевагу, хоча моменти для взяття воріт були більш, ніж хороші. Стовідсоткові моменти не зуміли реалізувати Цюпка та Набізада. З ударом Набізади з близької відстані впорався голкіпер Андрій Жезло, а Цюпка свій другий вихід сам на сам у матчі реалізувати не зумів, пробивши в лічених від стійки сантиметрах.

Ще один момент вартий уваги у першому був за участю традиційно реактивного Максима Болкіта. Півзахисник «Рочина» ввірвався в штрафний майданчик гостей, де його грубо зустрів воротар Андрій Жезло. Втім, здавалося б, стовідсотковий пенальті, арбітр матчу Богдан Горошко чомусь вирішив не призначати…
При певному збігу обставин вихід до наступного раунду кубка Львівщини команда Володимира Підкіпняка могла б оформити ще у першому таймі. Втім, скромні 1:0 не давали спокійного життя після перерви, більше того, вселяли надію у позитивний результат для гостей.

Після перерви перевага соснівчан й надалі відчувалася, однак гравці «Фенікс-Стефано» уже яскравіше діяли в атаці. У деяких епізодах в гру доводилося вступати воротарю Анатолію Коваленку, а в одному з епізодів господарів поля навіть виручив каркас воріт.

Якщо відверто, то гравці Підмонастиря великими силами пішли в атаку у другому таймі, моменти команда Степана Михальчука виглядала дуже і дуже непогано, однак кілька влучних замін від Володимира Підкіпняка та й загалом вищий клас команди з Соснівки зіграв своє у другому таймі.
Голи від Юрія Яструба та Максима Самойліча у другому таймі лише підтвердили вищий клас соснівської команди. Ці взяття воріт особливо нікого не здивували, а лише підтвердили те, що відбувалося на футбольному полі.

«Фенікс-Стефано», зігравши непростий матч у чемпіонаті Львівщини минулого вікенду, як не старався, на рівних представнику Львівщини у чемпіонаті України серед аматорів протистояти не зміг. «Фенікси» дали бій супернику, однак до півфіналу цілком справедливо пройшов «Рочин».
В іншому чвертьфінальному матчі Кубка Львівщини «Юність» з Верхньої Білки з рахунком 1:0 мінімально обіграла «Юність» з Гійче. Матч 1/4 фіналу між командами СКК «Демня» – ФК «Мостиська» відбудеться 29-го серпня, а чвертьфінальна дуель між «Локомотивом» (Рава-Руська) та ФК «Миколаїв» – 30-го серпня.

У неділю, 26 серпня, «Рочин» в рамках 4 туру чемпіонату України серед аматорів прийме «Кобру» з Острога, що в Рівненській області. Початок матчу у Соснівці на стадіоні «Шкільний» – 16:00.