Переїзд в іншу квартиру – одночасно радісне і страшне подія. З одного боку, ви в передчутті нового життя, поліпшення житлових умов. А з іншого – лякає метушня, псування і втрата речей при перевезеннях.
Переїзд
Проблем при переїзді легко уникнути, якщо почати збирати речі заздалегідь за тиждень, а краще за два до дати перевезень. Розберіть речі, позбудьтеся від непотребу. Визначте обсяги перевезеного майна.
Якщо ви не берете з собою техніку та меблі, речі легко перевезти на легковому автомобілі.
Якщо ви перевозите великогабаритні предмети, доведеться шукати вантажний автомобіль. При цьому, краще замовити і послуги вантажників. Це збільшить шанси збереження майна при транспортуванні і навантаженні. В новій квратирі вам знадобиться нвоа побутова та кухонна техніка. Магазин Вияр зможе запропонувати вам широкий вибір кухонного обладнання, зокрема витяжок. На сторінці сайту ви знайдете великий вибір витяжок різної потужності. У виборі вам допоможуть спеціалісти компанії.
Що робити при переїзді
– Складіть план дій
– Проведіть ревізію. Вирішіть, що візьмете з собою, а що вже давно пора викинути
– Визначте обсяг вантажу
– Вирішіть варто чи вам замовляти транспорт і послуги вантажників
– Підберіть транспортну компанію і остаточно визначитеся з датою переїзду
Переїзд в іншу квартиру – як правильно зібрати і упакувати речі.
Спочатку пакуйте речі, якими не користуєтеся постійно. Це сезонна взуття і одяг, посуд, ковдри та подушки, штори та постільну білизну. Необхідне залиште на останні дні.
Складайте одяг з одягом, книги з книгами, посуд з посудом і т.д.
Для практичності складайте дрібні предмети у великі. Наприклад, чашки можна прибрати в каструлю.
Для кожної категорії речей підбирайте відповідний пакувальний матеріал. Для одягу і тканинних виробів застосовують мішки і великі пакети, для побутової техніки – коробки, для меблів – плівку і поліетилен. Тендітні й б'ються предмети загортають в газету, папір або тканину, потім прибирають в коробки.
Не складайте велика кількість великогабаритних та важких предметів в одну сумку, і в той же час не укладайте речі в безліч окремих маленьких пакетиків.
Речі в коробці складайте щільно, щоб усередині нічого не переміщалося. Проміжки заповнюйте газетами або тканиною. Відмінно цю роль виконають рушники або м'які іграшки.
Не набивайте коробки занадто сильно. Підписуйте тару. Це полегшить розбір речей в новій квартирі. Якщо пакує техніку в нерідні коробки, вкажіть низ і верх предмета.