Цікаво знати

Санаторії України. Як вибрати

Як вибрати санаторії України з лікуванням? Як не помилитися з вибором і не витратити кровно зароблені гроші даремно? Адже витратити літо на користь свого організму – це найкращий подарунок для себе самого. Особливо, якщо вік уже за … або існують певні проблеми зі здоров’ям. При наявності певних проблем, наприклад, з серцем це навіть може бути протипоказано. Але з іншого боку, якщо влітку в вашому рідному місті температура піднімається вище 30 градусів, плюс чад від автомобілів і заводів, то відпустку на море не таке вже й шкідливим рішенням.

Так як же вибрати лікарень і не розчаруватися? Головне, пам’ятайте, що моральна сторона відпочинку завжди не менш важлива, ніж фізична. І крім медичних процедур, вам повинно бути комфортно морально. Тільки в комплексі тіло починає відновлюватися. Відповідно першим пунктом буде:

  • високий сервіс, доброзичливий персоналу. На щастя, радянські часи повільно, але впевнено йдуть в минуле і зараз навіть санаторії України, які діяли ще в ті часи роблять акцент на обслуговування і привітність своїх співробітників. Погодьтеся, набагато приємніше приходити на процедуру вранці, коли вас зустріти усміхнена медсестра замість крику і докорів.
  • географія. Обов’язковим пунктом є для людей з хворобами серця, наприклад, і т.д. Якщо комусь протипоказано лікарями знаходження на море в розпал сезону, то гарною альтернативою буде відпочинок в Карпатах. Ну і звичайно, смакові переваги. Як не дивно, але не всі люблять море і вважають за краще йому гори. Пам’ятає про моральний відпочинок? Все навколо має тішити вас.
  • матеріальна сторона. Вибірайт санаторії України з лікуванням розраховуючи на свій бюджет. Якщо відвідування курорту в Одесі цього року вам не по кишені, то повірте, знайдеться десяток місць, які ви собі можете дозволити. Благо вибір лікарень в країні дуже великий.

При виборі обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікуючим лікарем. Як правило, вони відправляли вже не одного пацієнта в подібні установи і часто знають правдиві відгуки з перших, так би мовити вуст. Розпитуйте своїх друзів, знайомих, рідних і колег. Напевно хтось десь відпочивав і зможе поділитися з вами необхідною інформацією. А також, гріх не звернутися до інтернету в його то еру. Але дивіться на відгуки уважно і завжди пам’ятайте, що те, що не сподобалося одному, може викликати захват у іншого.

Голос Сокальщини на GoogleNews