Цікаво знати

Способи виготовлення меблевого шкірозамінника і переваги його використання

Для того щоб перетягнути старі меблі, фахівці можуть використовувати натуральну або штучну шкіру, меблеву тканину. З давніх-давен все знаю, що самим розкішним і дорогим вважається такий матеріал, як шкіра. Тому більшість споживачів віддають перевагу тканинам або шкірозамінника. Залежно від стилю інтер’єру і навколишнього меблів в будинку, слід, і підбирати відповідний матеріал для оббивки. У тому випадку, якщо тканинна меблі просто не впишеться в дизайн кімнати, слід зупинити свій вибір на кожзамі. Такий матеріал не гірше натуральної шкіри, але при цьому коштує набагато дешевше.

Сучасні технології дозволяють зробити таку штучну шкіру, яка буде служити довгі роки. За запевненням виробників, такий матеріал має термін служби не менше 20 років.

Використання його дозволяє говорити про те, що меблі буде наділена особливими властивості і корисними якостями. Цей матеріал відрізняється своєю міцністю і довговічністю. Сам по собі меблевий кожзам дуже м’який і приємний на дотик. Він еластичний і швидко приймає форму того, що на ньому знаходиться, а потім відновлюється. Кожзам практично не схильний до деформації і стирання в процесі експлуатації.

Штучна шкіра не вимагає ніякого особливого догляду. У тому випадку якщо на меблях залишиться якесь забруднення або пляму, його можна буде легко прибрати за допомогою вологої ганчірочки. Ще однією важливою властивістю володіє кожзам – він не піддається високим температурам. До того ж кожзам не пропускає вологу. Варто також відзначити, що такий матеріал повністю гіпоалергенний, а це особливо важливо, коли число страждаючих від алергії зростає з року в рік.

Способи виготовлення меблевого шкірозамінника

Для того щоб зробити якісний кожзам, виробники сьогодні можуть використовувати такі два способи:
• При виробництві застосовуються лише відходи від натуральної меблевої шкіри. Це можуть бути не тільки залишки і обрізки, а й старі непотрібні шкіряні вироби. Для того щоб їх використовувати, виробники ретельно перемелюють їх і з’єднують зі спеціальними засоби для отримання в’язкої текстури. Отриману густу масу розливають по формах і потім відправляють під прес. По закінченню цього етапу виходять тонкі і міцні листи штучної шкіри.
• Інший спосіб має на увазі використання спеціального волокна, на який зверху наносять шар з поліуретану. Завдяки цьому виходять листи штучного матеріалу з різною фактурою. У підсумку виходять листи з м’якою, гладкою або у вигляді зміїної шкіри поверхнею.

Вибрати підходящий матеріал для оббивки меблів можна в інтернет-магазині IntStyle.

Голос Сокальщини на GoogleNews