Майбутній матері потрібно зіграти в парне-непарне, щоб запланувати народження хлопчика або дівчинки. Навчитися «робити» хлопчика або дівчинку «на замовлення» люди мріяли з давніх часів. Однак навіть відкриття механізму злиття хромосом не допомогло вченим придумати, як їм управляти. Надійний спосіб визначення статі майбутньої дитини з’явився тільки недавно.
Таїсія і Анатолій Будянським вдалося придумати і запатентувати простий і надійний метод, при якому не потрібно здавати аналізи і проводити дорогі обстеження. 30 років подружжя вивчали статистику і наукові дослідження в області дітородіння. І в результаті з’ясували: зачаття дітей різної статі відбувається строго по черзі: в один менструальний цикл – дівчатка, в іншій – хлопчики. А значить, для планування статі майбутньої сина потрібно лише обчислити «жіночий» і «чоловічий» цикли кожної жінки. Але при більш точному ефекті краще звернутися до спеціалістів, які зможуть вам допомогти. Наприклад, центр Мати та дитина на сторінці https://mdclinics.com.ua/vybor-pola-rebenka-do-zachatiya/ більш детально викладено, як дізнатися стать дитини. Також ви можете вернутися до спеціалістів центру он-лайн, або записатися на консультацію.
– Деякі хвороби передаються у спадок тільки по чоловічій або тільки по жіночій лінії. У подібних випадках наш метод – єдина можливість народити здорову дитину, – впевнений Анатолій Тимофійович.
– За кілька років ним скористалися тисячі жінок. Визначати стать дитини можна як до зачаття, так і вже під час вагітності – і не треба ходити заради цього на ультразвукове дослідження. Наш метод простий у застосуванні, не вимагає спеціальної підготовки, а лише уважності й терпіння, щоб навчитися працювати з календарем місячних періодів.
Суть методу в наступному: менструальний цикл триває 28 днів (якщо у жінки цикл довший або коротший, для неї потрібно робити індивідуальний розрахунок). У році виходить 13 таких періодів. Щоб їх було парне число, календар складається на два роки. До того ж так зручніше проводити розрахунки в випадках, якщо зачаття відбулося в першому році, а дитина народилася у другому. Отже, календар складається з 26 періодів по 28 днів. Ці періоди ми умовно назвемо парними і непарними. Тепер потрібно вирахувати дату зачаття жінки – майбутньої матері. Звичайно, не конкретне число, а проміжок часу, в який це відбулося. І звіритися з календарем. Якщо потенційна мама була «зроблена» в парний цикл, то він для неї вважається «жіночим», тобто парні періоди – для зачаття дівчаток, непарні – для хлопчиків. І навпаки, якщо жінку свого часу зачали в непарний цикл, то дівчинки у неї вийдуть також в непарний, а хлопчики – в парний.
Щоб було зрозуміліше, розглянемо на конкретному прикладі: припустимо, майбутня мама народилася 20 червня. Значить, зачаття відбулося приблизно в кінці вересня попереднього року. Тобто народилася жінка за нашим календарем у другому році, а зачата була в першому. Дивимося в таблицю: 10 вересня – 7 жовтня першого року – це парний місяць. Значить, в усі наступні парні цикли будуть зачаті дівчинки, а в непарні – хлопчики.