Новачкам в усі часи нелегко в роботі. У студентів завжди були проблеми з грошима, і не вистачало коштів, щоб придбати хороше обладнання. Досвідчені майстри зазвичай в своїй роботі застосовують декілька машинок. Вони відрізняються потужністю і м’якістю. До того ж, один апарат зможе підстрахувати інший, в разі форс-мажорних обставин, наприклад поломки приладу під час сеансу. Початківцю фахівця буде досить машинки – ручки для татуажу, виходячи з необхідності економії. Практикуватися треба, саме працюючи цим приладом.
На яких технічних характеристиках загострити увагу
При виборі машинки – ручки для татуажу слід врахувати:
- Є можливість регулювати вильоту голки. Якщо багато практикуватися, то, можна контролювати глибину проникнення голки на око. Але при відсутності досвіду, буде краще виставити задані параметри. Таким чином, пігмент не опиниться на поверхні або занадто глибоко в шкірі.
- Сумісність з витратними матеріалами. Існує величезна кількість машинок для татуажу. Варіант, коли майстер вставляє голку в наконечник, трохи застарів, оскільки не відповідає санітарним нормам. У модульні апарати вставляють картриджі. Вони не контактують з голкою, а значить, кров не може потрапляти всередину приладу, що з точки зору безпеки клієнтів виглядає більш презентабельно.
- Маса ручки і її дизайн. Чим більше важить маніпула, тим сильніше буде втомлюватися рука. І витримати двогодинну процедуру майстру буде дуже складно.
Але яку б машинку для перманенту, ви не вибрали, вам не обійтися без блоку живлення, кліп – корду і педалі. Економити на цих пристроях не рекомендується, оскільки вони створені з метою продовження терміну служби вашого основного обладнання. Через стрибки напруги в мережі може згоріти мотор. У сучасних блоках харчування вбудований захист від перепадів напруги, а коштують вони набагато менше, ніж заявлений апарат.
Як параметри обладнання впливають на якість перманентного макіяжу
Вібрація і вага – це два найважливіші критерії вибору тату обладнання. Пристрій повинен не давати вібрацію і важити не більше 170 м Якщо цей показник вище, рука швидко втомлюється і постраждає якість роботи і ефективність малюнка.
Потужність машинки і її частоту ударів також слід враховувати. Від потужності залежить, як сильно голка буде проникати в шкіру при малих обертах. Малопотужні пристрої погано проколюють шкірний покрив. В результаті ми бачимо переривчасту лінію, а при розтушовуванні в деяких місцях виходять не зафарбовані прогалини. Якщо збільшити частоту ударів, то цей недолік можна компенсувати.
Якщо виробник пропонує частоту ударів в хвилину менше 10 000, то від обладнання краще відмовитися. Цей критерій впливає на чіткість контуру і швидкість роботи майстра. Чим швидше пігмент буде забитий під шкірний покрив, тим точніше будуть лінії. Якщо фахівець працює високошвидкісним обладнанням, то фарба не зможе розпливатися і малюнок зберегти чіткі обриси.
Купуючи машинку, прочитайте, скільки грошей вам доведеться витрачати на витратні матеріали. Як тільки ви оціните свої сили, питання який же моделі віддати перевагу відпаде сам по собі.
Які бувають апарати
В даний час ринок тату обладнання пропонує нам пристрої тайванського, китайського та американського виробництва.
Ми звикли, що вся продукція, привезені з Китаю має сумнівну якість. У випадку з апаратами для татуажу це правило не працює. Вся справа в тому, що в Китаї знаходяться офіційні виробники цих пристроїв. Наприклад, надійність моделі Гуччі перевірена роками.
Пристрій відрізняється м’яким ходом голки. Майстер має можливість регулювати її виліт. Модель розвиває швидкість близько 28 000 оборотів в хвилину. Прилад зроблений з металу і алюмінію. Коштує він недорого, тому машинка доступна майстрам з будь-яким рівнем підготовки. Замовити вподобану модель можна тут.