Цікаво знати

Як вибрати сувеніри для магазину подарунків?

Складати асортимент для магазинів сувенірів не просто. В епоху Інтернету продукцію можна купити потім в будь-якій країні. Але важливо пам’ятати, що цей бізнес потребує не тільки вливання грошей, але і творчого підходу. І це стосується не тільки інтер’єрних і екстер’єрних рішень, але і підбору продукції. Саме вона виділяє магазин серед сотень і тисяч йому подібних.

Завжди можна купити сувеніри оптом на darunok.ua або подібних сайтах, але як скласти правильний перелік подарунків? На які позиції варто звернути увагу в першу чергу? І чим може зацікавитися покупець, досвідчений вибором в інших крамницях? Є кілька способів сформувати асортимент.

Основні типи сувенірної продукції

Сувенірна продукція дуже і дуже різноманітна. Її купують не тільки туристи, але й мешканці міст в якості подарунка. Усі позиції можна умовно поділити на кілька основних груп:

Туристичні сувеніри. Такі речі купують гості міста або країни. Вони прикрашені символікою, зображують найзнаменитіші будови, історичні пам’ятники. Банальних прапорців і магнітів сьогодні недостатньо. Важливо, щоб оригінальна продукція демонструвала колорит, була яскравою і привабливою для покупця. Варто звернути увагу на етніку. Можна домовитися з місцевими дизайнерами, щоб вони створювали продукцію ручної роботи. У цьому випадку подібні дрібниці не можна буде придбати в інших магазинах.
Пам’ятні вироби. Це можуть бути статуетки, прикраси або навіть посуд. Головне, щоб вони мали універсальний, але яскравий дизайн. Напис на чашці, гравірування на настільних годинах, малюнок на тарілці – все це має велике значення для пам’ятних подарунків.

Сувеніри на удачу і обереги. Такі вироби можуть мати різну форму і декор. Найпопулярніший варіант – підкова або іграшка у вигляді будинкового. Обереги можуть мати етнічний забарвлення. Також підійдуть універсальні речі, зрозумілі в будь-яких країнах і містах.

Елементи декору. Невелика ключниця, годинник, прикраси для стін або предметів меблів – все це часто купують для подарунка.

Канцелярське приладдя. Такі вироби купують як для одиночних презентів, так і для корпоративних. До цієї групи належать колекційні авторучки, щоденники, мініатюри книг.

Вибір сувенірів для магазину: основні критерії

Підбір асортименту багато в чому залежить від тематики та напрямки магазину. Якщо це ретро-лавка з відповідною атрибутикою, то доведеться відмовитися від достатку пластика і хайтековие виробів. У цьому випадку перевага віддається антикварним і вінтажним штучок з історією. Також підійдуть стилізовані вироби – прикраси, статуетки або канцелярське приладдя в ретро-стилі.

Для етнічних магазинів підходять речі з відповідним декором і символікою. Виграшний варіант – продукція хенд-мейд, тобто ручної роботи. Місцеві дизайнери зможуть створити ляльки-мотанки, обереги і прикраси. Також можна придбати гуртки, склянки і тарілки з символікою.

Великою популярністю користуються магазини в старофранцузском або східному стилі. У першому випадку вітається достаток квітів і рослинних орнаментів, виробів з натуральних матеріалів, всього дорогого і розкішного.

У крамницях східних подарунків панує атмосфера таємничості і спокою. Сувенірну продукцію варто підбирати відповідну. Це можуть бути предмети культів, обереги, статуетки екзотичних тварин.

При підборі продукції також варто звертати увагу на її якість. Велике значення має не тільки матеріал, але і техніка виконання, майстерність. Якісні вироби продати завжди простіше і приємніше.

Голос Сокальщини на GoogleNews