Футбольна команда “Датський текстиль” внічию зіграла у першому матчі півфіналу Кубку чемпіонів Львівщини

КУБОК ЧЕМПІОНІВ ЛЬВІВЩИНИ. 1/2 ФІНАЛУ. ПЕРШИЙ МАТЧ. 13 КВІТНЯ

УГВ-СЕРВІС (П’ЯТНИЧАНИ) – СОКАЛЬ-ДАТСЬКИЙ ТЕКСТИЛЬ – 1:1

Гол в складі сокальчан: Назар Муха

Цей матч для сокальчан можна назвати грою невикористаних можливостей. Адже наші гравці створили досить багато гольових моментів, але підвела їхня реалізація. Не забракло в цьому матчі драматизму.

На 45 хвилині екс-гравець “Ворскли” і збірної України Назар Муха (на фото), забивши гол, вивів сокальчан вперед. А на 55 хвилині один з гравців ФК “Сокаль-Датський текстиль” не реалізував пенальті. Якби рахунок став 2:0, то питання фіналіста практично було би знятим.

Але сталося по-іншому: через чотири хвилини господарі зрівняли рахунок – 1:1. Таке у футболі буває. Цей рахунок і протримався до кінця матчу.

Тепер все вирішиться у Сокалі 20 квітня. Сокальчани вперше у новому тисячолітті мають реальну нагоду вийти у фінал обласного Кубка, але зробити це буде нелегко – можна не сумніватися, що “УГВ – Сервіс” дасть бій у Сокалі. То ж на нас у суботу чекає суперматч, якого в Сокалі давно не було.