Футбол

Протилежні один одному

Як і в попередньому, так і в нинішньому сезоні невдалий старт чемпіонату відкинув футбольну команду з Волиці на дно турнірної таблиці. За підсумками першого кола підопічним Богдана Кривчука вдалось здобути лише дві перемоги і «розписатись» у воротах суперників усього дев”ять разів. Якщо порівняти кількість забитих м’ячів з показниками інших команд, то сміливо можна стверджувати, що напад у ФК «ВолКом» не вражає високою результативністю.

Як приклад, домашня гра проти Мурованого. Кожній з команд треба було обов’язково набирати чергові очки. У перших 45 хвилин глядачі побачили багато сумбуру в діях обох дружин. Більшу частину матчу м’яч був у волицьких гравців, але навіть попри це свої гольові моменти господарі знову не реалізували. Натомість набагато краще діяли в атаці гості, котрі у середині другого тайму вправно використали контратаки. За 10 хвилин оборона «ВолКому» пропустила три м”ячі, що викликало велике незадоволення на трибунах, а на очах у самих волицьких футболістів був помітний розпач. Єдиною втіхою для уболівальників став забитий гол новачка команди Богдана Козицького, який підсумував остаточний результат 1:3 на користь Мурованого.

Чим можуть пишатись мешканці села, так це грою юнаків, котрі впевнено продовжують боротися за призові місця. Завдяки молодим футболістам кількість глядачів на стадіоні стає все більшою. Де б не грала команда, вдома чи в гостях, а скандування «Волиця  чемпіон» лунає завжди. Щодо самих дій на полі, то вони з кожним матчем стрімко покращуються. Перед грою основних команд на полі з’явились юнаки. Для господарів цей поєдинок мав дуже важливе значення, адже підопічні Василя Кормила надалі продовжують вести боротьбу за призові місця.
З перших хвилин було помітно, що обидві команди прагнуть забити швидкий гол, але як для одних, так й інших у цьому випадку на заваді стояли вдалі дії воротарів. До середини першого тайму гра перейшла в одне русло, волицькі юнаки стали більше контролювати м’яч, створювати небезпечні моменти. У підсумку, забитий гол Романом Мельником вивів волицьку команду вперед. Після цього спостерігати за цим поєдинком стало ще цікавіше, так як суперники розпочали діяти на зустрічних курсах і змусили один одного частіше помилятися. Під завісу першої половини гри невдалий перевід м’яча призвів до обрізки у захисті господарів, чим одразу ж скористались юнаки з Мурованого. Рахунок став нічий 1:1. З таким результатом команди пішли на відпочинок.

У другому таймі, через брак футболістів основного складу, тренерський штаб гостей знімає з гри провідних гравців юнацької команди, що згодом дуже сильно впливає на кінцевий результат. Волицькі юнаки під скандування вболівальників почали більше атакувати. Функції лідера взяв Назар Дубик, який впродовж 20 хвилин тричі забив у ворота суперника. А Роман Мельник, забивши ще один м”яч, записав до свого активу дубль. Фінальний свисток зафіксував рахунок 5:1 на користь господарів, який вивів волицьких юнаків на другу сходинку турнірної таблиці.

Як і в попередніх розіграшах чемпіонату, так і сьогодні, основну рушійну силу ФК «ВолКом» становлять легіонери. Якщо три роки тому більшість з них була з сусіднього району, то тепер з сусідньої області. Чим не може похвалитись волицька команда, так це місцевими копунами. З кожним роком їх кількість у заявці скорочується, що призводить до суперечок між уболівальниками та тренерським штабом. У такому випадку єдиною втіхою для усіх є перемога як юнацької, так і основної команд.