Соснівський «Рочин» зазнав другої поразки у чемпіонаті України серед аматорів

Соснівський «Рочин» зазнав другої поразки у чемпіонаті України серед аматорів. Після яскравої перемоги у матчі-відповіді Кубка України проти «Севлюша» з Виноградова (4:0) «рочинці» вдома з рахунком 0:2 поступилася «Агрону-ОТГ» з Великих Гаїв, що на Тернопільщині. Підсумковий рахунок матчу – 0:2 на користь гостей.

Насичений календар матчів та значна кількість травмованих гравців у «Рочина» явно додавала головного болю наставнику команди Володимиру Підкіпняку напередодні цього матчу. У матчі проти «Агрона-ОТГ» не змогли зіграти Павло Іванишин, Микола Богданов та Олексій Найдишак. Останній травмувався у матчі проти «Севлюша», а відтак допомогти команді у поєдинку проти «Агрона» також не зміг.

Старт матчу дав зрозуміти, що гості з Тернопільщини явно приїхали до Соснівки не відбувати номер. Команді Романа Курдупеля вдалося забити швидкий гол, а відтак повністю перебудувати свою гру від захисту на контратаках. На 10-ій хвилині матчу прицільний удар у правий від Анатолія Коваленка кут воріт вдався Арсену Кривобедрному. Вдалий старт матчу для гостей таки увінчався бажаним для них взяттям воріт.

Забитий гол дозволив гостям відійти на свою частину поля і ловити суперника на помилках, натомість гравці «Рочина» взяли м’яч під тотальний контроль і ламали позиційну оборону суперника. У цей відрізок гри гостям потрібно віддати належне. З атаками «рочинців» вони справлялися, натомість не забували і про власні. В одній з них наприкінці другого тайму гості зміцнили свою перевагу. Після стандарту та «пожежі» у штрафному майданчику «Рочина» Олег Лівіцький вдало пробив по воротах, після чого рикошетом від Назара Цюпки м’яч опинився у сітці воріт.

Рахунок 0:2 у першому таймі аж ніяк не виглядав логічним, оскільки «Рочин» атакував більше і також створив два гольові моменти біля воріт суперника. В обох епізодах після ударів Юрія Яструба та Олега Домальчука зі штрафного дива реакції продемонстрував кіпер тернополян Іван Рогаль.

У другому таймі малюнок гри не особливо змінився. Гравці «Рочина» кинули великі сили на те, щоб відігратися, однак з побудовою позиційних атак у господарів цього вечора були проблеми. Втома від попередніх матчів у деяких гравців давалася взнаки, а відтак господарі поля часто помилялися при побудові власних атак. Більше того, гравці «Агрона» непогано діяли на контратаках і у другому таймі навіть двічі влучали у каркас воріт Анатолія Коваленка.

При певному збігу обставин «Рочин» міг робити рахунок 1:2, однак пробити Івана Рогаля ніяк не вдавалося. Гостям, які у другому таймі грали уже у три центральні захисники, вдавалося стримувати атаки господарів. І при першій можливості команда Романа Курдупеля бігли в контратаки і в деяких з них навіть могли забивати втретє.

До завершення гри ні гравці основи «Рочина», ні ті, що вийшли на заміну у другому таймі, так і не змогли забити у ворота суперника. «Рочин» зазанав першої домашньої поразки від міцного суперника у чемпіонаті України серед аматорів.

У неділю, 30 вересня, «Рочин» на виїзді зіграє проти «Карпат» з Галича.