У Володимирі-Волинську пройшов міжнародний турнір з футболу

27 липня 2013 року в м. Володимирі – Волинському проходив ХІ Міжнародний турнір з футболу серед ветеранів «Кубок Володимира – 2013» присвячений 1025-ій річниці заснування міста та з нагоди проведення заходів за програмою «Олімпійське літо».

В даних змаганнях прийняли участь команди «Привацяж» (м. Грубешів), «Хелм» (м. Хелм) з республіки Польща, КЛФ «Зубр» (м. Брест), Білорусь, АФК «Володимир», «Ветеран» м. Володимир – Волинський та ФК «Буг» Жвирка.

До складу команди, що представляла Сокальський район на даних змаганнях водили А. Гандзюк, І. Здерка, І. Мусій, Є. Борнак, Р. Маяк, О. Терпеливець, Р. Грем, О. Гончар, Є. Грицик та О. Солодяк.

В цікавій та напруженій боротьбі перемогу вибороли футболісти АФК «Володимир» , другу сходинку п’єдесталу посіла команда «Хелм» , а на третьому місці ФК «Буг» Жвирка.

Переможці та призери турніру були нагороджені кубками, медалями, грамотами і пам’ятними призами.