Інші види спорту

Червоноградка Юлія Бірюкова – бронзова призерка Чемпіонату світу з велоспорту

У французькому місті Пуатьє триває 33-й чемпіонат світу з велосипедного спорту на шосе серед військовослужбовців (33rd World Military Cycling Championship).

Змагаються спортсмени з 10-ти країн – членів CISM (Міжнародна рада військового спорту).

Про це Голосу Сокальщини повідомили у Відділенні НОК у Львівськійо бласті.

Вчора, в перший змагальний день, збірна України виборола дві бронзові медалі. Зокрема, відзначилась 23-річна вихованка червоноградської школи велоспорту Юлія Бірюкова. Представниця Львівщини стала третьою в індивідуальній гонці з роздільного старту на дистанції 25 км. Наша спортсменка поступилася лише двом французьким велогонщицям, відставши від переможниці на 2 хв 6 сек, а від срібної призерки на 35 сек. Четвертою фінішувала уродженка Львова Анна Нагірна, яка представляє Миколаївщину.

А в індивідуальній гонці з роздільного старту на дистанції 25 км серед чоловіків бронзовим призером чемпіонату світу став представник Харківщини Олександр Головаш.