Червоноградка Юлія Бірюкова на чемпіонаті України виборола право на участь в Олімпійських Іграх

Чемпіонат України з велоспорту на шосе розпочався на Львівщині 18 червня й триватимуть до 23 червня. За медалі борються юніори, молодь до 23 років та дорослі.

🥇Юлія Бірюкова перемогла в індивідуальній гонці серед еліти на 29 км в категорії «жінки».

Ми вже писали, що червоноградка Юлія Бірюкова – срібна призерка чемпіонату України з велоспорту

Друге та третє місця посіли представниці Донецької області 🥈Валерія Кононенко й 🥉Тетяна Ященко.

«Згідно системи відбору, спортсменка, яка посіла перше місце серед жінок в індивідуальній гонці на час, виборола відразу й право представляти Україну на Олімпійських Іграх у Парижі. Для Юлії це була перша олімпіада в кар’єрі», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Юлія Бірюкова є представницею Львівської обласної Школи вищої спортивної майстерності. Тренують спортсменку Орест Тичко, Валерій Романенков та Дмитро Крівцов.