Ольга Гупало з Львівщини – чемпіонка України зі спортивного орієнтування серед юніорів

У Трускавці триває чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Тут змагаються чоловіки та жінки, юніори та юніорки, юнаки та дівчата чотирьох вікових груп. Усього – понад півтисячі спортсменів, які представляють збірні команди 20 областей України.

Про це Голосу Сокальщини стало відомо в Управлінні молоді та спорту Львівської ОДА

26 березня спортсмени змагались на спринтерській дистанції. Серед юніорок золото змагань виборола представниця Львівщини Ольга Гупало, а серед юніорів бронзовим призером став Олег Рожко.

У десятку найкращих в елітній групі увійшли також подружжя Олени та Сергія Бабичів. Так, Олена фінішувала 4 серед жінок, а Сергій 9-м серед чоловіків.