П’ятнадцять медалей вибороли спортсмени Львівщини на Чемпіонаті світу з комбат самозахисту ІСО

За підсумками змагань національна збірна України посіла почесне друге місце в командному заліку.

Чемпіонат світу з комбат самозахисту ІСО серед дорослих, юніорів та юнаків проходив з 10 по 13 жовтня у Франкфурті-на-Майні, Німеччина.

У змаганнях взяли участь 1121 спортсмен із 32 країн світу.

Збірна України посіла друге командне місце, здобувши 103 золотих, 90 срібних та 40 бронзових нагород.

У складі команди виступили дев’ять спортсменів зі Львівщини, вихованці Клубу професійних єдиноборств «UNION» під керівництвом тренера Віктора Лазурка.

Серед чемпіонів та призерів чемпіонату:

Чемпіонкою та двічі віцечемпіонкою серед дорослих у категорії до 50 кг стала 28-річна Юлія Лазурко. Чемпіоном світу серед дорослих у категорії до 60 кг став 19-річний Дмитро Воскобойник. Дворазовий чемпіон світу серед юніорів у категорії до 75 кг – 17-річний Северин Смілко. Чемпіон світу серед юніорів у категорії до 60 кг – 16-річний Дарій Грицюк. Дворазова чемпіонка світу серед дівчат у категорії до 60 кг – 13-річна Іларія Огійчук. Віцечемпіонка світу та бронзова призерка серед дорослих у категорії до 50 кг – 31-річна Сніжана Вінниченко. Віцечемпіон серед молодших юнаків у категорії до 35 кг – 10-річний Максим Ослаба. Дворазова бронзова призерка чемпіонату світу серед дорослих у категорії до 55 кг – 20-річна Марія Білобран. Бронзова призерка серед дорослих у категорії до 55 кг – 18-річна Анастасія Коцур.

«Єдиноборства, від класичних, як дзюдо та бокс, до нових, як комбат самозахист ІСО, виховують важливу якість – уміння боротися, що є надзвичайно актуальним сьогодні», – зазначив Роман Хім’як, керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА.