Цієї неділі, 29 жовтня, у столиці України пацієнти Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN), що у Львові, здолають символічний кілометр на протезах, милицях та кріслах колісних.
Об 11:30 у Києві в межах «Найдовшого у світі марафону» стартує благодійний забіг вдячності та підтримки Героїв, які понад 9 років захищають Україну. Масштабну благодійну подію організовує компанія «Нова Пошта». Організатори назвали цей марафон найдовшим, адже жоден спортивний забіг не триває так довго, як війна в Україні.
Участь у події можна взяти дистанційно – з будь-якої точки світу. Понад 10 000 учасників марафону бігтимуть зі стартовими номерами, на яких замість цифр – факти про війну в Україні та імена людей, яким учасники присвячують свій забіг.
До благодійного забігу долучаться захисники, які лікуються, відновлюються та протезуються у Львові, в центрі НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN). Серед них:
– Ігор Крупнов – перший в історії України пацієнт із вживленим у кістку протезом. Захисник втратив обидві ноги на Херсонщині. До важкого поранення був марафонцем. А тепер Ігор долатиме символічну дистанцію на остеоінтегруючих протезах.
– Євгеній Шваб – колишній поліцейський із Житомирщини. Важкі поранення ноги та спини отримав у боях за Луганщину. Євгеній має високу ампутацію та один із найскладніших видів протезування.
– Павло Пацерук – воїн, який зазнав поранення під Бахмутом, переніс 9 операцій і вже 4 місяці бореться за збереження ноги. Він досі не відчуває кінцівки і хірурги продовжують рятувати його праву ногу від ампутації. Павло долатиме дистанцію на милицях.
– Дмитро Устименко – айтівець з Полтави, який став воїном. На одного цього захисника ворог не пошкодував цілої протитанкової ракети. Дмитро втратив ногу, але не бажання далі боронити країну – вже на протезі.
Акредитація для ЗМІ: https://forms.gle/mB36YMgmvWS64Hhy9
Контакти: Олександр: 0637820577, Рената: 0505922234.
Довідка
Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) – це унікальне місце, де дорослі та діти, які постраждали від російської агресії, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. Також у центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних.
Від початку повномасштабної війни допомогу тут вже отримали понад 15 тисяч поранених військових і цивільних. Мета центру – аби люди з воєнними травмами не мусили їхати на лікування за кордон, а рятувати, протезувати, реабілітувати їх можна було в Україні.