Інші види спорту

Сокальські спортсмени на обласних змаганнях з бадмінтону – другі

У Миколаєві відбулися обласні змагання з бадмінтону за програмою ХХІІ спортивних ігор Львівщини та VІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених Року Івана Боберського.

Збірні команди районів та міст обласного значення змагалися у двох вікових категоріях – «Дорослі» (18 років і старші) та «Ветерани» (40 років і старші). Матчі відбувалися у спортивнооздоровчому комплексі «Ювілейний».

Загалом у обласних змаганнях з бадмінтону взяли участь 28 команд (серед дорослих – 15, ветеранів – 13), понад 80 учасників. Переможців визначали у командному та індивідуальному заліках.

Команду Сокальського району представляли Ірина Лисяк, Сергій Гоба, Сергій Гето (дорослі), та Мар’яна Копейка, Валерій Бабко, Тарас Вавринчук (ветерани).

Неабияку майстерність продемонстрували наші ветерани, посівши друге загальнокомандне місце, поступившись лише команді м. Дрогобич. Команда дорослих посіла десяте місце.

Переможці та призери змагань в індивідуальному заліку нагороджені медалями та грамотами, а в командному – кубками та грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА.