В Сокалі відбувся турнір з футзалу пам’яті Ю. Д. Вуйціка

23-24 лютого в спортивному залі Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей» проходив турнір з футзалу серед учнів 2000-2001 р. н., присвячений пам’яті Юрія Дмитровича Вуйціка. В ньому взяли участь учні Сокальської гімназії ім. О. Романіва, Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №2 – ліцей», Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №3», Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей», Сокальської ЗШ ІІІІ ст. №5, Жвирківської, Тартаківської та Забузької загальноосвітніх шкіл.

Після попередніх ігор в групах до фінальної частини турніру увійшли команди Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №3», Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей», Жвирківської та Тартаківської шкіл.

В матчі за третє місце зійшлися команди Жвирківської та Тартаківської шкіл. З рахунком 6:0 перемогли футболісти зі Жвирки (вчитель фізкультури Б. Пархома).

У фіналі зустрілись юні футболісти Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №3» та Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей». Гра проходила у цікавій та напруженій боротьбі і закінчилась з рахунком 3:2 на користь команди НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей».

Отже, переможцями турніру стали юні копуни Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей» (вчитель фізкультури М. Ковальчук), другу сходинку посіли футболісти Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №3» (вчитель фізкультури Р. Гайдук).

Під час турніру визначено кращих гравців, які одержали призи. Ними стали Тарас Коткевич (Тартаківська ЗШ), Степан Сологуб (Сокальський НВК «ЗШ ІІІІ ст. №3»), Юрій Гірчак (Сокальський НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей») та Мар’ян Скіра (Жвирківська ЗШ).

Переможці та призери змагань нагороджені кубками та грамотами сектору з питань фізичної культури та спорту Сокальської райдержадміністрації.

Привітали учасників турніру і вручили солодощі дружина Юрія Дмитровича – Світлана Микитівна та колишній його учень, кандидат у майстри спорту з легкої атлетики Олександр Занько.

Мар’яна КОПЕЙКА, інструктор ФСК «Сокаль».