Велосипедистка з Червонограда Юлія Бірюкова стала чемпіонкою України

Вихованка КЗ ЛОР “Львівський фаховий коледж спорту”, представниця КЗ ЛОР Школа вищої спортивної майстерності Юлія Бірюкова в індивідуальній гонці на 25 км фінішувала з часом 40 хвилин 03 секунди, таким чином ставши чемпіонкою України серед молоді до 23 років.

22-річна спортсменка, представниця професійної команди Lviv Cycling Team, у гонці випередила велосипедисток з Києва та Миколаєва, – інформує управління фізичної культури та спорту ЛОДА.

Як повідомляють у відділення НОК України у Львівській області 5 серпня, в Богуславі Київської області стартував чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе. Успішно в індивідуальній гонці на час на 25 км змагалися представниці Львівщини Юлія Бірюкова і Тетяна Клімченко. Обидві вихованки червоноградської школи велоспорту і тренера В’ячеслава Рудька, більш відомі за успішними виступами на треку, потрапили у ТОП-10 жіночого заліку шосейного чемпіонату України: Бірюкова стала 5-ю, Клімченко – 9-ю. Показаний час Юлії Бірюкової виявився найкращим серед спортсменок віком до 23 років і вона, таким чином, стала чемпіонкою України у цій віковій категорії.

Тренують спортсменку Орест Тичко і Вячеслав Рудько.