Листи до редакції

Як шукати роботу в інтернеті?

З цікавою і, здавалося б, простий завдання пошук роботи в інтернеті часто перетворюється на рутину. Чому так відбувається? Невже у всесвітній павутині, яка підкидає нам безліч варіантів, так складно знайти щось, що відповідало б усім нашим вимогам? У цій ситуації винні не ресурси, а дії – в інформаційному потоці можна запросто захлинутися – якщо не знати, як шукати правильно.

Багатьом в пошуку тієї самої заповітної вакансії допомагають соціальні мережі. Воно й не дивно: «Вконтакте», «Однокласники», Facebook та інші майданчики спілкування доступні кожному. Тут можна знайти спеціалізовану групу або роботодавця, користуючись для цього ключовими словами в пошуковій системі. Існують навіть спеціальні соціальні мережі для тих, хто шукає місце для заробітку. Та й сарафанне радіо ніхто не відміняв: розмістивши міні-резюме у себе на сторінці і попросивши друзів зробити репост, ви збільшуєте свої шанси знайти потенційного роботодавця.

Якщо ви фахівець вузького профілю, а на прикметі є компанії, в яких ви б хотіли працювати, сміливо заходите на їх сайти. На спеціалізованих сторінках часто розміщені як контакти людей, зацікавлених в пошуку нових працівників, так і форуми, де можна отримати інформацію про вашу, можливо, майбутньої посади.

Однак найкращим і ефективним способом знайти роботу залишається моніторинг сервісів з різними вакансіями. Сайт ua.jooble.org/работа/Вышгород від українських розробників вважається однією з найкращих платформ пошук вакансій. Дана компанія вийшла на світовий ринок і працює в 64 країнах. Пошук бажаної вакансії здійснюється буквально в два кліка: зручна навігація по сайту дозволить вам перемикатися з одного пропозиції на інше, порівнювати різні варіанти і знайомитися з умовами роботодавців.

Багато людей, які шукають роботу через інтернет, впадають у відчай, не отримуючи відгуку на відправлене резюме. Але не варто забувати, що HR-менеджерів щодня завалюють потоками листів від охочих дістати місце в компанії – тому багато резюме просто губляться. Будьте наполегливі і цікаві. Надсилайте листи зі своєю кандидатурою по кілька разів. Якщо ж ви кожного дня перевіряєте вакансії і не знаходите те, що вам подобається – продовжуйте пошук, і одного разу удача вам посміхнеться.

Голос Сокальщини на GoogleNews