У промисловій сфері все частіше застосовуються теплові гармати різного типу. Вони використовуються не тільки для обігріву приміщення, але і при виконанні різних будівельних робіт. Як відзначають фахівці компанії Mossom, яка спеціалізується на будівельному обладнанні, теплові гармати можуть використовуватися для просушки стін, будівельних сумішей, при роботі з різними матеріалами.
Хоча, звичайно ж, основним напрямком і сферою використання є обігрів приміщень, як виробничих, так і побутових. У побуті найчастіше застосовуються малопотужні електричні гармати, так як вони безшумні, не вимагають палива (для них цілком буде досить електричної енергії ), крім цього, вони володіють компактними габаритами.
Теплові гармати, що працюють на дизельному паливі, мають ряд переваг, порівняно з електричними системами. Але перш ніж позначити ці характеристики, варто відзначити, що дизельні агрегати можуть бути двох видів:
– прямого нагріву ;
– непрямого нагрівання.
Перший варіант передбачає викид відходів горіння безпосередньо в те приміщення, де встановлений агрегат. У другому випадку використовується спеціальне пристосування, яке виводить дим і продукти функціонування на вулицю. Це свого роду димохід, що дозволяє використовувати гармату навіть усередині того приміщення, де знаходяться люди. Дізнатися про нові моделі і про те, де можна купити теплові дизельні гармати непрямого нагрівання, можна на сайті http://www.mossom.ru/katalog/dizelnye-teplovie-pushki-nepryamogo-nagreva.
Переваги дизельних гармат
Головна перевага таких агрегатів – велика потужність, тому їх використовують для обігріву приміщень виробничого призначення. Крім цього, гармати мають спеціальне пристосування для простої транспортування, тому їх зручно використовувати на будівельних об'єктах для сушки стін або, наприклад, для прогріву будівлі при виконанні поточних робіт. Повітря при використанні даного агрегату нагрівається досить швидко, але при цьому його відрізняє невелика витрата палива. Багато виробників говорять про те, що витрата дизельного палива складає від 0,7 до 1 літра, хоча тут багато що залежить від потужності гармати і від площі приміщення. На витрата також може вплинути і специфіка приміщення.
Вибираючи агрегат, бажано оцінити специфіку його використання, а також інші параметри, які будуть необхідні під час експлуатації.