Листи до редакції

Туристичні поради: як вибрати найкращий груповий тур

Більшість з нас має тільки кілька тижнів відпустки на рік. Коли час є істотним, краще делегувати всі туристичні планування комусь іншому.

Останні роки відзначаються зростанням феномена групових турів. Для планування поїздки ми вирішили звернеться в компанію « Ukrainian Tour ».

Якщо ви користуєтеся послугами туристичного агента, щоб забронювати тур – спочатку зробіть самі невеликий попередній розшук. Одна з основних причин, чому все закінчується тим, що люди починають ненавидіти свій тур, тому що їм спочатку продали тур, який їм не підходить. Всі великі туристичні агентства мають домовленості з одним або двома туристичними операторами, щоб просувати свої тури над іншими варіантами. Не чіпляйтеся за покупку туру, який вам запропонували першим.

Коли ви вирішили, який тип туру вам подобається, перевірте дрібний шрифт. Навіть якщо три різних оператори пропонують три подібних тури, і здається, що включають одні й ті ж місця, розваги та види діяльності, але різні за цінами, то не означає, що найдешевший вибір буде за нижчою вартістю. Будуть різні відмінності, які відбиваються на ціні. Один оператор може надавати спальну полицю в нічному поїзді, а інший може включати тільки сидіння. Потрібно подивитися – чи включаються місцеві гіди при перегляді головних визначних пам'яток до всіх турам, чи це лише плата за вхід ? Якщо цей вид дрібниць не важливий для вас, тоді вибирайте найдешевший. Але попрацюйте спочатку вдома, щоб точно знати, за що ви платите ( Не платите ).

Дешевий на папері не завжди кращий в дорозі

Не розумію тури з ярликами «бюджетний», « піший туризм » або « базовий», як автоматично за кращою вартістю, ніж стандартні поїздки туристичної компанії. Ці «дешеві » варіанти іноді використовують як хитрість, щоб заманити більшу частину туристичного ринку. Подивіться ближче і, можливо, ви зрозумієте, що стандартне подорож пропонує кращу вартість.

Візьміть до уваги, що ці бюджетні версії можуть включати не тільки набагато гірше приміщення і транспорт, але також взагалі можуть не включати на шляху багато місць, розваг і видів пам'яткок.

Туроператори прокручують цей факт, кажучи що менша місткість туру дає вам свободу вибору на що витрачати свої гроші. Але питання, яке ви повинні задати собі, це, наприклад, поїдете ви в Сиемреап ( Камбоджа ), але не відвідаєте Ангкор -Ват ( храмовий комплекс XII в. ), Або що стосується подорожі в Йорданію без відвідування Петри (древній історичне місто ) ?

Якщо ви не маєте наміру їхати у відпустку, щоб залишатися весь день у вашому готельному номері, тоді вам доведеться витратити більше грошей, щоб розширити ваш туристичний бюджет, ніж ви б витратили на стандартну поїздку тієї компанії, так як вартість не зменшилася досить реалістично, щоб покрити те, що виключено.

Кілька слів про комісії

Подивіться правді в очі. Комісія є дуже поширеною в туристичній індустрії. Для туристичних лідерів і гідів, особливо, для працюючих в розвиваючих націях, комісії часто є тим, як вони доповнюють свою зарплату. Навіть туроператори, які заявляють, що вони мають правило «без комісій», зазвичай беруть комісії за певні види діяльності, як шопінг в подорожі. Вони просто переконуються, що комісія йде прямо до компанії (значить, вони можуть рекламувати, що їхні лідери не приймають комісій ). Тому, як вам з'ясувати, змушують вас переплачувати ?

Практичне правила – ніколи не робіть покупки з групою, і не будьте загнаними в вибіркові види діяльності, встановлені туристичним лідером, якщо ви думаєте, що ви можете самі краще зробити справу. Але якщо ціна здається розумною, тоді немає сенсу витрачати пару годин, бігаючи по місту, щоб заощадити кілька доларів.

Весь сенс у тому, щоб відправитися в тур, це те, що ви можете залишити відповідальність за організацію нудних щоденних деталей на туроператора, а тим часом ви можете розслабитися і насолоджуватися поїздкою.

Приємного відпочинку!

Аліна Ворпаева, м.Суми.

Голос Сокальщини на GoogleNews