Поради

Чим зайняти дитину на канікулах і весело провести час всією родиною

Вже скоро настане пора відпусток і довгоочікуваних канікул. Кінець домашніх завдань, болісним творів і нудною арифметики. Але тепер перед кожним батьком стоїть інше завдання – чим зайняти дітей. Ігри на свіжому повітрі, звичайно корисні, але коли погана погода особливого не погуляєш. І хочеться, щоб діти не тільки весело проводили час, але і з користю. І тут на допомогу батькам приходять настільні набори, які представлені на сайті desktopgames.com.ua.

Настільна гра – весело, здорово, пізнавально!

Безумовно, активний відпочинок це корисно для малюка, але не варто забувати і про спокійних видах ігор. Одним з таких є настільна. Така забава припаде до душі і дітям і дорослим. Це чудова альтернатива комп’ютерним симуляторам, адже тут є найголовніше – живе спілкування з рідними і близькими людьми.

Як зайняти дітей настільною грою. У світі гаджетів не кожна дитина погодитися проміняти віртуальну іграшку на реальну, живу. Тому важливо правильно підібрати настолку, враховуючи вік та уподобання малюка. Навіть якщо у вас зібралася компанія хлопців не варто нехтувати спільним проведенням часу з ними. Важливо щоб ви були поруч і могли підказати підбадьорити або заохотить малюків. Так ви зацікавите їх настільним розвагою.

Умовно всі настолки можна розділити на категорії за віком:

  • для дітей дошкільного віку;
  • для школярів;
  • для дорослих.

Настільні ігри для дітей від 3-х років.

Такі комплекти представлені, як правило, яскравими пазлами, картками з чіткими зображеннями предметів. Вони розвивають:

  • дрібну моторику;
  • елементарну логіку;
  • уяви;
  • пам’ять;
  • тренують реакцію;
  • допоможуть вивчити кольори, цифри, пори року і багато інших тем.

Для розвитку дрібної моторики відмінно підійдуть гри “Чудо поїзд”, “Кролик Бу”, “День і Ніч”. Вони виконані за типом сортера. Прекрасно розвивають моторику, а відповідно і мова дитини.

Настолкі “Машини”, “Перші відкриття. Годинник”, “Перші відкриття. Асоціації”, “Мамочки” – допомагають розвинути елементарну логіку у малюка.

Набори “Кокочвяк”, “Монстри, марш в шафу” розвивають пам’ять і посидючість дітей.

Головне не ставте перед дітьми непосильних завдань. Якщо малюкові важко впоратися із завданням, допоможіть йому і не забувайте хвалити.

Інтелектуальні ігри для школярів.

Немає нічого простіше вивчити щось в ігровій формі. І допоможуть у цьому настільні ігри. Для хлопчиків і дівчаток від 8 до 13 років відмінно підійдуть інтелектуальні завдання, які розвивають словниковий запас, змушують швидко вирішувати нескладні рівняння і математичні розрахунки.

“Periodic: Гра елементів”. З її допомогою школяр швидко вивчить таблицю Менделєєва, освоїть елементарні хімічні процеси в простій і цікавій формі.

“Еволюція: Природний Відбір. Політ”. Серія Еволюція допоможе маленькому досліднику в ігровій формі зрозуміти, як з’явилися звичні нам звірі й птахи.

Ваш бешкетник нудьгує на уроках історії – купіть йому гру “Дата. Фрагменти історії”. Викладаючи картки з подіями відповідно до дат, коли вони відбувалися школяр легко запам’ятати основні історичні події.

Комплекти для школярів будуть цікаві не тільки дітям, а й їхнім батькам.

Інтелектуальна гра допоможе зрозуміти характер вашої дитини

Настолкі від desktopgames.com.ua- це корисні і захоплюючі набори. З тим самим вони допоможуть вам зрозуміти характер вашого бешкетника. У ранньому віці ви зможете визначити до чого тяжіє син або дочка, і направити їх в це русло. Дивує? Але ж граючи в інтелектуальні ігри, діти проявляють свій характер і свої можливості. Хтось дуже швидко вважає в розумі, для кого-то немає нічого простіше запам’ятати все з першого разу, а хтось має незвичайний уявою.

Крім того, спільні ігри зближують, допомагають налагодити контакт між старшим і молодшим поколінням. Колективне справа дає малюкові почуття впевненості і значущості, адже він щось робить нарівні зі своїми батьками.

Розвиваємо соціальні навички дітей

Під час сімейних інтелектуальних забав ми розвиваємо соціальні навички, вчимося домовлятися один з одним, знаходимо взаєморозуміння з рідними людьми. І наш маленький бешкетник бере з нас приклад. Ми показуємо йому, як спокійно прийняти поразку, зрозуміти і поспівчувати супернику, тим самим розвиваючи його емоційний інтелект. Потім вирішувати конфліктні ситуації з дітьми стає набагато простіше.

Придбати настільні набори на сайті desktopgames.com.ua

Замовити вподобану настолку можна залишивши заявку на сайті desktopgames.com.ua або зателефонувавши за телефоном (044) 383-63-67.

У каталозі представлені настолки для різного віку і на будь-яку тему. З компанією “Ігромаг” у вас не виникне проблем, як з користю зайняти бешкетників на час канікул. Всі набори безпечні і виконані з якісних матеріалів. Вибирайте гру і вперед до нових захоплюючим відкриттям!

Голос Сокальщини на GoogleNews