Поради

Інсулінові шприци для діабетиків за найдоступнішими цінами

Для комфортного ведення самоконтролю діабету пацієнти з таким діагнозом використовують глюкометри, тест-смужки, а також ведуть терапію гормоном інсуліном. За допомогою ін’єкцій в організм вводиться відсутній гормон, що сприяє нормалізації показників глюкози і поліпшенню самопочуття. Щоб щоденні уколи доставляли мінімум дискомфорту, варто купити інсуліновий шприц, що відрізняється від звичайного інструмента по конструкції.

Як правильно вибрати інсуліновий шприц

Незважаючи на зовнішню схожість, все інсулінові шприци відрізняються один від одного за характеристиками. Щоб придбати інструмент, використання якого буде комфортним для конкретної людини, при покупці враховують наступне:

1. Позначення U. Абревіатура вказує на концентрацію інсуліну, з якої сумісний даний інструментарій. Найчастіше використовують за раз 1 мл інсуліну, значить, потрібен шприц з позначенням U-100. Для двох одиниць, відповідно, знадобиться шприц з абревіатурою U-200.

2. Ціна поділки. Вказує, скільки мкл інсуліну поміщається між сусідніми шкалами ділення. Найбільш затребувані шприци зі шкалою 1ЦД, для дітей рекомендований інструмент 0,5 ЦД.

3. Довжина голки. Стандартно інсуліновий шприц має голку довжиною не більше 6-8 мм. Людям з великою вагою рекомендовані шприци з голкою довжиною не менше 12 мм.

4. Товщина голки. Чим менше цей показник, тим нижча ймовірність прояву побічних ефектів після ін’єкцій у вигляді синців та набряків.

Ін’єкції за допомогою спеціального інсулінового шприца доставлять пацієнтові мінімум дискомфорту за рахунок особливої ​​конструкції, тому вибір апріорі варто робити в їх користь.

Шприц-ручка або звичайний шприц

З появою шприц-ручок популярність звичайних інсулінових шприців стрімко знизилася. Це не дивно, адже шприц-ручка набагато зручніше в застосуванні, розрахована на багаторазове використання і довгострокове зберігання препарату – один картридж до 28 днів. Особливо актуально наявність шприц-ручки для тих, хто часто змушений робити уколи поза домом – девайс має мало спільного з медичним інструментом, тому не привертає уваги оточуючих.

Маючи глюкометр, ціна якого може ставитися до будь-якої категорії, шприц-ручки, ланцети та інші спеціальні товари для діабетиків, пацієнти з таким діагнозом, нарешті, зможуть повернутися до повноцінного життя з мінімальними обмеженнями.

Голос Сокальщини на GoogleNews