Поради

Огляд виробників промислових шлангів на ринку України

На території України мало виробників, що спеціалізуються на виготовленні промислових шлангів. Спеціально для вас пропонується огляд виробників промислових шлангів на ринці України.

ТОП-виробники промислових шлангів:

  1. Перше місце за правом заслуговує компанія Гуматех https://gumatech.pro/ua/. Спеціалізується на виробництві резинової продукції. В асортименті представлено величезну кількість різних типів шлангів та рукавів промислового призначення, виготовлених із резини та допоміжних матеріалів. Компанія провадить діяльність з 2014 року. За цей час успішно завоювала довіру і продовжує розширювати свою клієнтську базу. Gumatech передує просуванню своєї продукції, яка в повному обсязі може збільшувати кількість продукції. У найближчих планах компанії вихід на західний ринок з конкурентоспроможною продукцією та цінами.

  2. Друге місце займає компанія ТОВ Білпромрукав. Виробник орієнтований на виробництво промислових шлангів. В основному, свою продукцію Білпромрукав виготовляє з резини. Нормальне співвідношення ціни/якості.

  3. Укргума — ще один учасник ринку промислового обладнання. Головний акцент компанії на виробничих шлангах. Представлений в Україні асортимент продукції досить широкий (гофровані шланги, резинові, комплекти.)

  4. ГумаПром — ще один очевидний лідер на ринку будівельних матеріалів. Пропонує кілька видів промислових шлангів власного виробництва.

  5. Дубенський завод РТІ — реалізує свої можливості у сфері виробництва продукції з гуми. У асортименті компанії, представлені промислові шланги, які використовуються для газових установок, ті ін. обладнання.

Існує ряд виробників, які не включені до запропонованого рейтингу, бо не мають змоги конкурувати у повному обсязі з перерахованими вище виробниками.

Кого вибирати?

Вибір магазину для покупки виробів з гуми — суб’єктивне рішення, яке слід приймати, орієнтуючись на власні критерії. Для того, щоб спростити вибір, потрібно враховувати такі особливості:

  • Масштаби виробництва, наявність експорту.

  • Відгуки про виробника у відкритих джерелах.

  • Цінова політика, наявність ліцензії на провадження діяльності на території України.

  • Асортимент пропонованої продукції.

  • Вік компанії.

Безумовно, ключовим параметром оцінки виробника для більшості є найнижча ціна. Це в корені невірно, особливо коли мова йде про промислове обладнання.

Голос Сокальщини на GoogleNews