Будівництво будь-якої будівлі має на увазі наявність підземних комунікацій. У переліку найголовніших – це: каналізація, водогін. Спорудити всі ці комунікації нескладно. Тут важливо придбати якісний матеріал.
В даному випадку йдеться про кільця каналізаційні, які представлені у великому асортименті. Це можуть бути пластикові чи бетонні. Варто відзначити, що виробництво бетонних кілець є найбільш актуальним, оскільки самі кільця відрізняються довгим терміном служби та доступною ціною.
З чого виготовляються бетонні кільця
Добросовісний виробник, таким є одна з українських компаній, яка ніколи не порушує встановлених стандартів виробництва бетонних кілець. Від правильного поєднання пропорцій того чи іншого інгредієнта загалом залежить якість та міцність самого виробу.
У складі бетонних кілець такі інгредієнти:
- пісок;
- бетон;
- вода;
- різні добавки;
- арматури.
При цьому такий склад придатний практично для всіх кілець, але є винятки. Для деяких типів кілець використовується спеціальний розчин бетону, який попередньо перевіряється на стиск. До того ж сам процес виробництва складається з декількох етапів, на кожному з них здійснюється строгий контроль.
Використання сучасних технологій та якісного матеріалу дозволяє отримати високоякісний виріб.
Переваги бетонних кілець
Якісні каналізаційні бетонні кільця мають такі переваги:
- висока міцність та надійність;
- стійкість перед впливом факторів довкілля;
- відмінна вологостійкість;
- універсальність: відмінно підходять для облаштування каналізації, колодязя;
- тривалий термін служби. Вважається, термін служби таких виробів вимірюється не роками, а століттями.
- Декларований термін служби щонайменше 100 років.
Які вибрати
Сьогодні кожен покупець може купити кільця каналізаційні кількох видів: опорні, стінові, добірні, із замком або з дном та кришкою. Слід зазначити, що форма кільця ніяк не впливає на його міцність та надійність, термін служби.
Відрізняються також своїми розмірами (в ширину та висоту). По діаметру виробу може бути від 70 до 120см, а, по висоті – від 10 до 70см. Кінцевий вибір залежить від мети застосування та особливостей самої конструкції.
Якщо важко з вибором, тоді варто довіритися порадам фахівців або майстра, який безпосередньо виконуватиме будівництво колодязя або септика.