Поради

Що потрібно знати про фітнесі: правда і вигадка

Зараз, набирає обертів мода на здоровий спосіб життя, і це прекрасно! Практично кожен 2 людей на землі захоплюється якимось видом спорту. Спортивні клуби пропонують різні акції, промокодом, наприклад отримати бонус від F-A можна купуючи абонемент на 3 місяці. Так само багато фітнес зали пропонують бонуси за залучення нових клієнтів. Ці акційні пропозиції допомагають клієнтові не тільки заощадити, але і роблять заняття більш доступними для більшої кількості людей.

Нижче поговоримо, про що часто зустрічаються питаннях, пов’язаних з фітнесом від новачків.

Фітнес: правда і вигадка

Ні болю – немає результату? Брехня. Вправи не повинні приносити вам біль. Якщо ви тільки починаєте займатися спортом, біль в м’язах – нормальне явище, тому не варто відразу відмовлятися від навантажень. Але якщо ви відчуваєте сильний біль, варто на якийсь час припинити заняття і звернутися до лікаря.
Самий збалансований комплекс вправ: піші прогулянки, важка атлетика і йога.

Прогулянки, важка атлетика і йога вважаються найбільш збалансованим комплексом вправ, він поєднує в собі три різних типи фізичних навантажень: аеробні / кардіо-навантаження (ходьба), силові тренування (важка атлетика) і комплекс вправ для гнучкості тіла (йога).

Якщо ви віддаєте перевагу ходити пішки, намагайтеся, щоб час прогулянки становило не менше півгодини, як варіант, можна користуватися крокоміром omron або будь-яким іншим – ви завжди будете знати, скільки пройшли. Три кілометри в день – і через місяць-два ви себе не впізнаєте.

Всі ці вправи грають дуже велике значення. Аеробні або «кардіо» (ходьба, біг підтюпцем, їзда на велосипеді, плавання, теніс, баскетбол) збільшують силу вашого серця і легенів, силові навантаження (підняття важких предметів і т. Д.) Допоможуть зберегти силу м’язів і кісток і розвинути координацію, а вправи для гнучкості (йога, стретчинг, тай-чи) допоможуть поліпшити ваш діапазон руху і знизити ризик травм.

Перед силовими тренуваннями необхідно виконувати кардіо-вправи?

Не існує правильного порядку виконання кардіо- та силових вправ – все залежить від того, які цілі ви переслідуєте. Якщо ваша головна мета – тренування витривалості, виконуйте кардіо-вправи. Якщо ж ви хочете збільшити силу і спалити калорії – починайте з силових тренувань.

Головне – достатня кількість тренувань різного типу щотижня.

Спалити багато калорій можна, займаючись … стрижкою газону.

Погані новини для шопоголіків: під час шопінгу ви не дихайте частіше, а ваше серце працює в спокійному ритмі. Те ж саме стосується прання, тому такі заняття не можна назвати «вправами». У той же час, переміщаючи газонокосарку на вашу двору, ви виконуєте вправи помірної інтенсивності, якщо витрачаєте на це мінімум 10 хвилин.

Що таке помірна інтенсивність? Ви можете говорити, але не зможете заспівати слова з улюбленої пісні. Після вправ високої інтенсивності, ви дихаєте важко і швидко і не зможете сказати більше, ніж пару слів.

Краще робити одну вправу протягом 30 хвилин, ніж 3 підходи по 10 хвилин?

Ні. Центр по контролю і профілактиці захворювань США рекомендує присвятити не менше 150 хвилин на тиждень кардіо / аеробних тренувань середньої інтенсивності, або 75 хвилин в тиждень тренувань високої інтенсивності. Дуже важливо рівномірно розподілити фізичні навантаження протягом дня, приділяючи одному тренуванні мінімум 10 хвилин.

Якщо ви будете грати в теніс, замість того, щоб косити галявину, ви отримаєте той же результат від тренування, але вдвічі швидше.

Виконуючи вправи високої інтенсивності, ви дійсно зможете досягти результату, як від звичайного тренування, але вдвічі швидше. До таких тренувань відносяться: біг підтюпцем, плавання, їзда на велосипеді, теніс, баскетбол та інші активні види спорту.

Щоразу перед тренуванням потрібно розігрівати м’язи, а після – відновлюватися, розтягуючись.

Багато людей не розігріваються перед тренуванням і не відновлюються після, хоча це необхідно. Розминка – за допомогою легкої аеробіки, яка злегка частішим ваше дихання і частоту серцевих скорочень, підготує м’язи і знизить ризик травм. Швидкої ходьби або їзди на велосипеді протягом 5-10 хвилин буде цілком достатньо.

Закінчите тренування невеликий розтяжкою, щоб розслабити м’язи, сухожилля і зв’язки і знизити ризик больових відчуттів і травм.

Правильна частота пульсу під час тренування.

Тренування принесе максимальну користь серцево-судинній системі, якщо частота вашого пульсу становитиме від 50 до 85% від максимальної частоти серцевих скорочень.

Щоб обчислити максимальний серцевий ритм, відніміть від 220 ваш вік. Оптимальна для тренування частота пульсу – 50% – 85% від цього числа.

Скільки води потрібно пити перед тренуванням?

Від 700 до 800 мл. Вкрай важливо пити достатньо рідини до і під час тренування, щоб уникнути зневоднення. Пам’ятайте, що на засвоєння води організму потрібно деякий час. Пийте близько 550 мл води за дві-три години до тренування і ще приблизно 220 мл за 25 хвилин до початку занять спортом. бугая

Голос Сокальщини на GoogleNews