Поради

Склополотно – особливості і область застосування

Склополотно ще відомий під назвою “павутинка”. Це неткане, дуже міцне, нерозривне полотно, яке складається зі скловолокна ниток. Під час виготовлення, кожна нитка була спресована, як на виробництві паперу. Як результат, вийшли досить тонкі листи, які можна експлуатувати в воді, вогні, вологи. Вони повністю зносостійкі, а також екологічні.

Склополотно малярський: застосування

Малярне склополотно знадобився для обробки стелі, стін і по всьому своїм складом, а також виду нагадує і можна замінити всім відому штукатурку Такий вид скловолокна може вирівняти абсолютно всі нерівності, та й вартість його дуже навіть доступна.

Які особливості матеріалу

  • Рівне, швидко і якісно допомагає вирівняти поверхню, готуючи її до іншої речовини і обробці за допомогою фарбування фарбою, проклейке шпалерами або декорування штукатуркою;
  • Його головною фішкою можна вважати армирующие властивості, яке в самому кінці роботи забезпечує високий результат; Дуже легкий матеріал, який за вагою обійшов навіть склошпалери;
  • Так як малюнка немає, фарбувати матеріал можна кілька разів і помітно не буде. При цьому ви не втратите вид, а навпаки його освіжите

Армований стеклохолст запобігає нові тріщини, які можуть з’явиться якщо будівлі вмощується від вібрації або підвищеного рівня вологості.

Його можна наклеїти на всі поверхні. І зовсім не важливо, метал це чи можна бути цегла.

Якщо ви використовуєте “павутинку”, то вона дозволяє дуже добре економити гроші, час, і праця, який витрачається на підготовку обробки. Необхідності шпаклювати стіни або тріщини немає, важливо тільки закрити великі. Застосувати можна під час створення дренажної системи. Виходить створити оригінальний, сучасний ефект на фініші роботи.

Глянцевий ефект за допомогою скловолокна під фарбу

Якщо ви хочете отримати глянсову, красиву і модну обробку, то після того, як клей висохне, поверхню варто обробити рідкої шпаклівкою, наносячи її дуже тонким шаром. Після того, як весь матеріал висохне, обов’язково варто обробити місце наждачним папером, яка складається з дрібного зерна. Після всього цього, в якості висновку, поверхня завжди належить прогрунтувати.

Голос Сокальщини на GoogleNews