Поради

Топ 3 потрібних функцій в кондиціонерах

Кондиціонер – річ в будинку вкрай необхідна, особливо, якщо ви проживаєте в жаркому кліматі і прохолода влітку від агрегату це єдине благо. Які ж модно виділити 3 потрібні в системі функції – важливі і потрібні. Це режими кондиціонера, комфорт і таймер.

Основні режими в системі

Саме від них і відштовхується при виборі кондиціонера кожен споживач. Так серед самих основних режимів багатьох моделей кондиціонерів варто виділити наступні.

1. Охолодження. Це найголовніша функція системи – так для охолодження 10 кв.м. площі треба всього-то 1 кВт енергії, якщо ж це канальні моделі – цієї ж потужності вистачить на 8 В.М. Але ці показники важливі більше технікам і електрикам. Самим же користувачам важливо пам’ятати – потрібно вибирати кондиціонер з урахуванням площі самої кімнати, приміщення, де його будуть мінувати. Тільки та система буде працювати злагоджено і виконувати всі покладені на неї функції.

2. Обігрів. Також ця функціяпрісуща в багатьох моделях кондиціонерів, тому їх і обладнають реверсивним компресором, що працює в зворотну сторону. Це свого роду heat pump – тепловий насос. Але на обігрів система працює між сезонами – при мінусових температурах і сильних морозах не варто його запускати. Але варто відразу зробити застереження. Наші спеціалісти стверджують, що якщо в системі встановлено електричного формату нагрівальний елемент – ТЕН, то кондиціонер можна запускати на обігрів навіть при мінусових температурах.

3. Вентилювання. Але наші майстри кажуть – це скоріше рециркуляції повітря, його очищення і осушення, але вже без виставлення рівня температур. При цьому режимі працює виключно міністерство внутрішніх справ у блоці вентилятор, а ось в роботу зовнішній блок не задіють. Його використовую тільки для розподілу в приміщенні повітря, що особливо актуально в зимовий час – тут потоки тепла від батареї швидше распределяютсяпо кімнаті. Таким чином, буде вирівнюватися температура по всьому приміщенню.

4. Сушка в приміщенні повітря. За допомогою системи кондиціонера з повітря прибираю всю вологу, що особливо актуально при сирій погоді на вулиці.

5. Автоматичний режим. Саме він допомагає підтримувати в автоматичному, незалежному, без втручання користувача режимі задану в приміщенні температуру, вологість повітря, в міру потреби – перемикати з холоду на тепло і так далі. Все залежить від заданих самим користувачем параметрів.

6. Очистка повітря. Для цього в самій системі кондиціонера, в його будові перед теплообмінником, у внутрішньому блоці, встановлюють один або ж кілька фільтрів. Так, наприклад, основний фільтр в системі – йде для очищення потоків повітря від великих частинок пилу, так званої грубо очищення. Це проста дрібна сітка, при цьому вона захищає не так самих мешканців, як систему кондиціонера. Якщо він забитий – можна просто промити під водою і тому поставити в систему. Нерідко в системах кондиціонера можу ставити і додаткові фільтри, що дозволяють очистити пороки повітря від дрібного пилу і навіть пилку. Особливо вони важливі, якщо в будинку є алергіки.

Комфорт

Це також важливий критерій вибору системи, функція, позволяющаясделать умови проживання в приміщенні максимально комфортними. До таких варто віднести наступні пункти:

Низький рівень шуму системи. Незалежно від марки і моделі кондиціонера – в процесі роботи він буде шуміти. Ці шуми видає саме працює всередині кондиціонера вентилятор – настільки голосно він буде працювати, залежить від марки і моделі, виробника.

Можливість регулювати потоки повітря. Потоки повітря можна за допомогою налаштувань направляти вправо або вліво, вгору або ж вниз.

Встановлений в системі кліматичного обладнання режим сон. Це спеціальний режим в системі, здатний забезпечити користувачеві комфортні умови нічного відпочинку. Наприклад, деякі моделі можу плавно знижувати або підвищувати в системі режим обігріву або ж охолодження на 2-3 градуси з інтервалом в кілька годин.

Таймер – які його завдання?

Практично в кожній системі сучасної спліт – системі встановлений виробником таймер. Це при всій його очевидній незначності вельми важлива деталь. За допомогою таймера можна завчасно встановити період включеніяі виключення кліматичного обладнання, наприклад, коли ви йдете на роботу або лягаєте спати. Це дозволить перед приходом додому охолодити кімнату або ж за кілька годин до сну – нагріти її до потрібних показників температурного режиму. Таким чином, ви налаштовуєте систему під себе, власний ритм життя, активності.

Незалежно від марки і моделі, кондиціонери можуть виходити з ладу. Але, не маючи певних навичок і знань в ремонті, як і нових, оригінальних деталей, ремонтного обладнання – не варто намагатися усунути поломку самостійно. Телефонуйте нашим майстрам – ми вам допоможемо.

Голос Сокальщини на GoogleNews