Поради

Виробництво склопакетів загальнобудівельного і спеціального призначення

Скління житлових, громадських, торгових і промислових будівель – один з найважливіших етапів будівельних робіт. Основа встановлюються віконних систем – склопакети (світлопрозорі герметичні конструкції), які захищають приміщення від пилу, алергенів і атмосферного впливу. Характеристики скляного блоку визначають його стійкість до статичних, динамічних і механічних навантажень, а також рівень шумоізоляції і збереження тепла в приміщенні.

Пристрій скляних блоків

Виробничі компанії, оснащені цифровим спеціалізованим обладнанням, випускають склопакети, різні за своїм призначенням, розміром і конфігурацією https://www.orionglass.com.ua/ru/glazing/. Пропускає світло конструкцію збирають з двох або декількох скляних полотен, розділених по периметру дистанційною рамкою, від ширини якої залежить звуко- і теплоізоляційні якості віконних систем.

Порожній рамковий профіль містить гранульований осушувач, адсорбує зайву вологу між стеклами. Щоб уникнути великої кількості стиків і забезпечити герметичність блоку, якісні спейсерние рамки (AluPro, TekMetal, Profilglass) формуються з єдиного гнутого профілю. Для непроникності з’єднань застосовуються ефективні герметики відомих торгових марок (Sika, Polikad-M, Fenzi, Tremco). Камера, що утворилася між скляними панелями, для збереження прозорості наповнюється газоподібної інертною сумішшю або сухим повітрям.

Види світлопрозорих конструкцій

Будинки, різні за своїм призначенням і архітектурному стилю, вимагають установки віконних систем, оснащених склопакетами найбільш актуальних для їх типи конструкцій:

● однокамерні – два скла, розділені повітряної камерою, використовуються в якості загальнобудівельних блоків;

● двокамерні – три скляних полотна з двома герметичними просторами між ними. Ізоляційні властивості таких пакетів залежать від товщини скла і спейсера;

● багатокамерні – чотири панелі, розділені дистанційними рамками, утворюють три герметичних відсіку, що гарантують високий рівень збереження тепла. Параметри стекол і відстань між ними підбираються з урахуванням зовнішніх умов.

Для виробництва склопакетів використовується флоат-скло від лідерів галузі (AGC, Pilkington, Guardian, Saint-Gobain, Evroglass, Sisecam). Якість вихідного матеріалу дозволяє виробникові створювати міцні, довговічні конструкції.

Склопакети з додатковими функціями

Автоматизована виробнича лінія та обладнання з мікропроцесорним управлінням дають можливість профільним підприємствам випускати ефектні Моліроване блоки (з гнутого скла), структурні системи для скління світлопрозорих фасадів і склопакети спеціального призначення:

● енергозберігаючі – до складу віконної конструкції входить нізкоеміссионноє скло, що відображає теплове випромінювання всередину приміщення;

● ударо і вибухостійкі – багатошарове (триплекс) і загартоване скло в кілька разів збільшує міцність блоку;

● сонцезахисні – нанесення на скляні полотна тонуючого складу або плівки захищає приміщення від прямих сонячних променів;

● звукоізоляційні – характеризуються різною товщиною стекол і дистанцією між ними.

Установка склопакетів з електрообогреваемим скляним полотном або зі смарт-склом (що змінює свої властивості в залежності від зовнішніх умов) дає можливість значно підвищити енергоефективність діючих в будівлі кліматичних систем і зменшити розмір комунальних платежів.

Голос Сокальщини на GoogleNews