Якщо встановили Вікна Rehau чи конструкції від будь-якого іншого бренду, вам повинні були запропонувати москітну сітку. Вона перешкоджає потраплянню листя, пилу, комах та сміття у відчинене вікно. Однак, за таким аксесуаром потрібно правильно доглядати. Розгляньмо основні особливості процесу у тексті далі.
Основні рекомендації
Москітна сітка не вимагає надзвичайно складних доглядових маніпуляцій, головне – ретельно очищати її від пилу та бруду. У списку нижче ми описали основні етапи:
- Правильно знімайте конструкцію перед миттям. Вам потрібно тримати сітку за ручки, підняти її так, щоб край трохи зсунувся. Потім опустіть конструкцію донизу та розмістіть на підлозі вертикально.
- Промийте сітку мильним розчином та водою. Використовуйте для цього щітку або м’яку губку, щоб не пошкодити полотно.
- Залиште москітну сітку у вертикальному положенні до повного висихання. Краще не залишати її поруч із батареєю чи іншими обігрівачами.
Не забудьте також очистити кріпильні елементи та каркас, використовуючи губку чи вологу ганчірку. Очищати москітну сітку краще один раз на місяць, особливо у літню пору.
Що робити взимку?
Сніг, мінусові температурні показники негативно впливають на стан москітної сітки. Мороз, наприклад, здатен спровокувати тріщини в каркасі. Також від впливу вітрів полотно може провиснути та втратити пружність. Тому вам краще знімати аксесуар в кінці осіннього сезону та зберігати її в будинку чи квартирі. Таким чином, ви зможете продовжити експлуатацію москітних сіток на декілька сезонів.
Обов’язково дотримуйтеся важливих правил при зберіганні москітних сіток. Зокрема, спеціалісти радять зберігати сітку у горизонтальному положенні. Не кладіть наверх аксесуару нічого, адже це може спровокувати деформацію.
Перед початком теплого сезону вам також потрібно вимити сітку, якщо вона і лежала в закритому приміщенні, на неї все одно міг потрапити пил. Можете промити поверхню теплою водою та губкою або додати трохи прального порошку, у разі виявлення великої кількості забруднень.
Якщо так сталося, що ваша москітна сітка не виконує своїх функцій, ви можете замовити нову, звернувшись в компанію «Віконна Фабрика» у Львові https://viknafabrika.lviv.ua/. Тут ви знайдете не лише великий вибір вікон за доступними цінами, але й додаткові аксесуари, як от підвіконня, віконні провітрювачі та москітні сітки.