Поради

Як підібрати бензогенератор для дому і дачі в Україні

Якщо ви вирішили купити бензогенератор в Україні за вигідною ціною, то вам необхідно звернутися в компанію Вінур. Бензогенератор (БГ) це компактний пристрій для вироблення електричної енергії на незначний проміжок часу. Бензинові електростанції для вирішення різних побутових і виробничих завдань є не поганим варіантом. Вони доступні за ціною і не займають багато місця.

Основні вимоги, які треба враховувати при покупці пристрою

Перед тим як купити БГ потрібно визначитися з тим, для чого устаткування купується, треба звернути увагу на його технічні характеристики, а саме:

1. Потужність агрегату. Дуже важливий показник. У продажу є моделі від 1 до 25 кВт. Щоб визначити потрібну потужність треба скласти енергоспоживання всіх побутових приладів. У паспорті пристрою вказана його потужність. Генератори 1-3 кВт використовуються переважно для заміських поїздок. Для дачі й гаража підійдуть пристрої потужністю від 5 до 7 кВт. Для виробничих цілей вибирають генератори потужністю понад 7 кВт. Важливо пам’ятати: БГ повинні працювати без перевантаження й недовантаження.

2. Вихідна напруга БГ. Всі моделі пристроїв ділять на однофазні та трифазні. Однофазний видає напругу 220 В і дозволяє підключати наявну побутову техніку, відсутня необхідність використовувати додаткові перехідники. Генератори трифазні. Напруга 380 В підійде для промислового обладнання, енергоспоживанням в такому випадку високе. Якщо мова йде про побутові прилади, то трифазний бензиновий генератор може бути задіяний тільки в тому випадку, якщо в будинку є трифазна розводка. Універсальні. Можуть використовуватися як для трифазного, так і для однофазного струму.

3. Бензогенератор має три режими запуску. Ручний запуск. Найбільш бюджетний варіант. Найчастіше цей вид пуску застосовується для роботи с двотактними двигунами. Автоматичний запуск. Використовується тоді, коли необхідно забезпечити безперервне енергопостачання об’єкта. При падінні напруги в мережі або при відключенні електроенергії автомат самостійно запустить БГ, в разі поновлення постачання напруги відключить агрегат. Електростартер. Найкомфортніший варіант для запуску самотужки. Більшість покупців роблять вибір на користь стартера.

4. Варіанти виконання агрегату. БГ може бути на рамі, також він може мати шумозахисний кожух. Перший варіант в плані бюджету більш прийнятний. Але без кожуха працює агрегат дуже галасливо, а при використанні його на відкритому повітрі в дощ, або сніг потрібне додаткове укриття. БГ з кожухом не видають невеликі децибели. Кожух додатково захищає двигун і інші вузли від атмосферних опадів. Агрегат з кожухом використовується більш широко, але ціна БГ з кожухом буде вище.

5. БГ може бути стаціонарним або мобільним. Останні не мають великої потужності.

На що ще необхідно звернути увагу при виборі БГ

Звертайте увагу на бренд. На ринку представлені БГ від різних виробників: одні давно відомі своїми якісними агрегатами, інші практично невідомі. В тому разі, якщо ви хочете купити якісний агрегат і не переплачувати за розкручений бренд то слід ознайомитися з рейтингами. Це дозволить знайти виробника, який постачає на ринок недорогий БГ високої якості.

Голос Сокальщини на GoogleNews