Поради

Як працює агентство Jobian

Щороку тисячі українців вирушають за кордон у пошуках більш високооплачуваної роботи

Шукають вакансії наші земляки по-різному: через родичів, знайомих, через сайти оголошень, у компаніях з працевлаштування. Щоб не потрапити в руки шахраїв, важливо довіритися надійному агентству з працевлаштування. Компанія Jobian здійснює пошук роботи за кордоном вакансії можна переглянути на офіційному сайті jobian.com.

Мета агентства з пошуку роботи Jobian — стати національним лідером в галузі міжнародного працевлаштування. Знайти вакансії та отримати консультацію юриста тепер можна онлайн на платформі компанії. Вакансії підбираються таким чином, щоб потенційний працівник міг ознайомитися з посадами, що відповідають його запитам. Допомогу у юридичних питаннях надає компанія-партнер Tywoniuk & Lewandowski.

Основний показник безпеки для клієнтів — співпраця агентства з надійними партерами, що надають юридичні, фінансові, медичні послуги. Роботодавцям гарантоване швидке та якісне закриття вакансій. Щоб знайти кваліфікованого працівника, потрібно зареєструватися на сайті, заповнити анкету, обрати форму співпраці, вказати список відкритих вакансій. Компанія Jobian проводить автоматизований процес пошуку працівників.

  • Дані обробляє штучний інтелект, який налаштовує рекламу таким чином, щоб шукати кандидатів за потребами та вподобаннями.
  • Для створення оцінки кандидата використовується інформація з відкритих джерел.
  • Компанія надає інформацію кандидату про вакансію та специфіку роботи.
  • Бере на себе клопоти з підготовки документів кандидата та його легалізації за кордоном.
  • Організовує супровід працівнику до місця роботи.

Щоб отримати консультацію від фахівців Jobian, можна заповнити дані та сайті та очікувати дзвінка, або зателефонувати за контактними номерами телефонів.

Пам’ятка для тих, хто шукає роботу за кордоном

Шукаючи роботу за кордоном, перш за все, люди думають про заробіток, проте потрібно на перше місце ставити свою безпеку.

  • Для роботи за кордоном потрібна робоча (а не туристична) віза, запрошення та договір з працедавцем.
  • Нікому і ні за яких обставин не можна передавати свій паспорт. За винятком працівників посольств чи консульства.
  • Переконайтеся, що ваша робота дійсно існує. Перевіряйте роботодавця у відкритих джерелах.
  • Знайдіть українське посольство у країні, куди їдете на роботу. При втраті документів чи інших непередбачуваних обставинах потрібно туди звернутися.

Щоб вберегти себе від неприємностей, варто довіряти пошук вакансій надійним агентствам з працевлаштування, які надають підтримку клієнтам після того, як вони приступають до роботи в іншій країні.

Голос Сокальщини на GoogleNews