Завдяки блютуз-технології проводів в нашому житті стало трішки менше. Така модель навушників дозволяє насолоджуватися улюбленою музикою, слухати аудіокниги, а також прослуховувати голосові повідомлення або говорити по телефону без сорому рухів, адже аксесуар більше не пов’язаний зі смартфоном проводками, які вічно плутаються і обмежують переміщення власника смартфона.
Головні параметри гаджета
У бездротових навушників два базових критерію, за яким вибирають модель: ємність акумулятора і радіус дії. Останній параметр практично для всіх моделей однаковий – близько 10 м, адже цього цілком достатньо.
Крім того, ділять бездротові «вуха» на внутрішньоканальні (зі втулками) і накладні (великі або «комп’ютерні). Перші можуть мати два окремих навушника, які зберігаються в спеціальному кейсі, або ж втулки можуть з’єднуватися проводом.
Ємність міні-акумулятора грає важливу роль під час експлуатації. Чим вона більше, тим тривалий буде робота навушників. Майже всі моделі поставляються з зарядної станцією, яка без підключення до електромережі дозволяє заряджати навушники в прискореному режимі.
Політика ціноутворення залежить від версії встановленої Bluetooth-системи, від ємності акумулятора самих навушників і станції, а також бренду. Знайти бездротові навушники недорого можна на https://itlook.ua/catalog/bluetooth-naushniki-tws/c23347.
Додаткові параметри
Деякі моделі додатково оснащують кнопками прийняття виклику (фактично гарнітура) і кнопками регулювання відтворення. Матеріал виготовлення корпусу вироби – пластик, а амбушюри виробляються з силікону.
При виборі необхідно звернути увагу на такі моменти:
- якість звучання визначає параметр частоти, адже переданий без спотворення звук буде об’ємним і повним. Сучасні блютуз-пристрої виробляють частоту до 15 Гц. Цього показника для таких девайсів цілком достатньо;
- чутливість блютуз-пристрої повинна стати пріоритетом при виборі, адже тоді звучання буде якісним. Чим вище показник, тим істотніше звукопередача;
- зручність кріплення (для кожного – це індивідуальний момент): кліпси, вкладиші, з кріпленням через голову. Перші дві моделі мають невеликі габаритні розміри і ергономічні. Тип з кріпленням через голову має додатковий елемент в пристрої і часто подібний вид навушників використовується в домашніх умовах;
- оснащеність мікрофоном дозволить вести спілкування, а не тільки слухати аудіо (наявність цього доповнення істотно збільшує вартість виробу).
Блютуз-гарнітури різні по дизайну і кольору. Найбільш актуальними і затребуваними залишаються моделі в чорних і білих варіантах.
Плюси і мінуси блютуз-навушників
Переваги покупки однозначні: максимальний комфорт, робота навушників навіть при наявності перешкод (стін, дверей, перегородок), підтримка смартфона з будь ОС. Купуючи гаджети, які дарують свободу пересування власникам смартфонів, потрібно врахувати принципово важливий момент. Навушники необхідно періодично заряджати, адже якщо вони «сядуть» і станція буде розряджена, користуватися гаджетом буде неможливо.