Поради

Які види рушників існують

Нема такого будинку, в якому не користуються рушниками. Вони незамінні у готелях, готелях, відпочинку.

Інтернет-магазин «Рушник» пропонує великий асортимент текстильних виробів для дому. Продукція відповідає міжнародним вимогам щодо якості. На сайті можна оформити замовлення на рушники оптом та в роздріб. Компанія пропонує найвигіднішу вартість виробів для оптових покупців. Наявність банні, кухонні, лицьові рушники, набори, які підійдуть як подарунок близьким та друзям.

Тим, хто шукає нові рушники для дому, спочатку варто розібратися які їх види існують, які матеріали використовують для виготовлення. Усі рушники поділяють на такі типи:

  • Банне. Використовують для витирання тіла після ванни чи душу. Такий рушник має бути більшим, щоб можна було повністю в нього завернутися, а матеріал швидко вбирав вологу.
  • Пляжне. Використовують для витирання і як килимок не піску. Такі рушники виготовляють щільними, з коротким ворсом, щоб він не накопичував пісок, пил. Банні рушники прикрашають яскравими малюнками.
  • Для голови, обличчя, рук, ніг. Це невеликі рушники, призначені для витирання лише певної частини тіла.
  • Рушник для обличчя виготовляють із м’якої махри. Небажано використовувати такі аксесуари не за призначенням, оскільки на рушник для рук накопичується більше мікробів та частинок бруду.
  • Кухонне. Застосовують для протирання посуду, столів. Виготовляють без ворсу, оскільки він швидко мажеться і накопичує мікроби.

Якому матеріалу віддати перевагу

Практично всі рушники м’які та ніжні на дотик, але вироби виготовляють із різних матеріалів.

Махра. Натуральна тканина, найпопулярніша для виробництва рушників. Може мати односторонній та двосторонній ворс. Добре вбирає вологу, має приємну структуру, зберігає тепло.
Бамбук. Натуральна тканина, що має антибактеріальні властивості, добре пропускає повітря, має довгий термін експлуатації, у тканині не заводиться патогенна мікрофлора.
Бавовна. Практичний зносостійкий матеріал, що не викликає подразнення шкіри.
Модав. Синтетична тканина, але має властивості натуральних. Зберігає форму та колір після тривалого використання.

Сьогодні поширені рушники із комбінованих матеріалів. Таке поєднання робить виріб м’яким, ніжним на дотик, але дозволяє зберегти вигляд нової речі після багатьох циклів прання. Щоб рушник прослужив максимально довго, варто доглядати його відповідно рекомендацій виробника.

Голос Сокальщини на GoogleNews