Стислий огляд подій

Як оформити свій Інтернет-щоденник?

Сьогодні дуже популярно вести свій інтернет-щоденник. Його можна завести у власному одностранічнік або міні-сайті, який доступний тільки вузькому колу осіб. Такий щоденник вимагає до себе підвищеної уваги, ніж рукописний, автор повинен попрацювати над його стилем, оформленням і обкладинкою.

1. Необхідно відкрити сторінку з дизайнами для щоденників і вибрати вподобаний, запустивши повне його зміст. У браузері відкривається сторінка з щоденником, яка знадобиться при копіюванні матеріалу. Вибравши правою кнопкою миші потрібну шапку, необхідно зберегти її на комп’ютері. На сторінці вашого щоденника відзначити галочками рядки «Налаштування» і «Використовувати свій». Відкривши вікно «Обзор» знайти збережений файл шапки і натиснути “Ок”. Шапка з’явиться на зразку сторінки, дані зміни потрібно зберегти. Рішення орендувати сервера в Україні на хостингу надає масу можливостей для сайту, всі деталі можна уточнити у свого провайдера.

2. Для зміни фону сторінки і блоку необхідно відкрити вікно “Налаштування”. Першою строчкою йде колір шапки. Вибирається будь фон на свій розсуд, за винятком тієї шапки, яка просвічує. Другий рядком йде колір фону.

3. До сторінці щоденника додається картинка – вітання з кодом. Його необхідно скопіювати, перейти в свій щоденник, у зверненні до гостей відкрити вікно «Редагувати», перемкнути на мову HTML і зберегти код картинки.

4. Щоб замість свого фото на екрані з’явилася картинка і аватарка, вони повинні бути спочатку збережені на комп’ютері, а потім вставлені на сторінку щоденника. Після можна зробити так, щоб під картинкою з’являлася власна фотографія.

5. Щоб прикрасити свої пости рамочкою, необхідно, щоб вони були скопійовані і збережені. Після режим перемикається на HTML-мову і вставляється скопійований код. Для розташування тексту в отриманій запису коду потрібно знайти текст, який написаний російськими літерами. Необхідно пам’ятати, що послуга «оренда сервера» у різних хостинг-провайдерів істотно відрізняється, що не помиліться при виборі свого хостера.

6. У вікні «Записати думка» можна робити записи. На сторінці з набором дизайнів потрібно акуратно стерти всі російські літери, крім однієї спочатку і одній в кінці (для того, щоб шрифт залишився колишнім).

7. Тепер можна подивитися, що вийшло при вставці свого тексту. Таким же чином можна оформити звернення до гостей і «бродилку».

Голос Сокальщини на GoogleNews