У переважній більшості спеціалізованих клінік , діяльність яких пов'язана з лікуванням папілом , бородавок , родимок та інших доброякісних нашкірних утворень , найбільш поширеною вважається лазерна терапія. Вона представляє з себе видалення патологічних елементів за допомогою хірургічного лазера. Популярність методу пояснюється тим , що на сьогоднішній день лазер вважається найбільш оптимальним способом лікування новоутворень у чоловіків і жінок , а техніка лазерного видалення не допускає появи кровотечі , не залишає рубців і шрамів. Крім того , можливе видалення ураженої тканини на будь-якій глибині , що поєднується з мінімальним відновним періодом , яка займає в середньому один місяць.
У процесі процедури за рахунок лазерного променя патологічна тканина папіломи і бородавки руйнується , а на їх місці з'являється скоринка , під якою відновлюється здорова тканина . Важливо відзначити , що лазер впливає виключно на уражену ділянку , зовсім не торкаючись здорову тканину.
Апарат також надає загоює і знезаражуючу дію на краю розрізу , тому відновний період триває менший відрізок часу. До незаперечних переваг лазерного видалення можна віднести і те , що сам промінь неперевершено точний, внаслідок чого він знайшов широке застосування навіть в гінекології , а також для видалення папілом зовнішніх статевих органів і шкірних покривів. Після процедури відсутній запалення і обпалені краї ран .
До речі , коштує процедура не дорожче ніж звичайне висічення папілом . Таким чином , будь-який цікавиться , як видалити папіломи недорого і без ускладнень , може сміливо звертатися до клініки www.cosmolux.com.ua , де проведуть якісну терапію лазерним способом.
По закінченню проведення методики лікар наносить спеціальний загоює розчин на область ранки. Місце видалення в результаті забарвлюється в темний колір. З плином часу на обробленому місці з'являється скоринка , яка самостійно відпадає на 4-5 добу. На місці папіломи можна виявити практично невидимий для неозброєного ока рубчик . Через 3 місяці після процедури він зливається з шкірою. Застосування агресивних речовин таких , як перекис водню , перманганат калію або йод в період відновлення категорично забороняється .
Якщо не використовувати жодні засоби , поверхню шкіри в місці колишнього новоутворення вкриється сукровичної скоринкою , і вона згодом може заважати загоєнню. З цієї причини дозволяється застосування щодо нейтральних препаратів , які розм'якшують поверхню скоринки від лазера і сприяють швидкому відновленню тканин . До таких речовин можна віднести солкосеріловая і левомеколевую мазі , які зазвичай наносяться 1-2 рази протягом дня , що залежить від кожної конкретної ситуації.