Про освіту

Двоє львівських школярів перемогли на Міжнародних змаганнях винахідників iCan 2020

Львівські школярі – найкращі. Одразу двоє львівських учнів здобули перемогу на престижних Міжнародних змаганнях винахідників iCan 2020.

Про це повідомили у ЛМР.

Цьогорічна випускниця НВК «Школа комп’ютерних технологій — Львівський технологічний ліцей» Анастасія Венчковська здобула головний приз змагання серед молодих науковців Best Young Invention Award та золоту медаль, а ще спецприз Toronto International Society of Innovation & Advanced Skills. Учень СЗШ № 23 Максим Лань отримав срібну медаль.

Загалом Україну презентували 12 учнів, які здобули аж 30 нагород, а делегація Малої академії наук України за сукупним результатом отримала Best Delegation Award.

Нагадаємо, що саме зараз триває прийом документів для отримання премії Львівської міської ради обдарованій молоді, яку можуть отримати в тому числі і переможці та призери міжнародних конкурсів.

Премію у розмірі 10 тисяч гривень можуть отримати 30 учнів та випускників закладів загальної середньої освіти м. Львова за особисті досягнення в інтелектуальних конкурсах, турнірах, олімпіадах, а саме:

• Переможці та призери міжнародних олімпіад.
  • Переможці та призери IV етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.
  • Переможці та призери Всеукраїнських конкурсів наукових робіт.
  • Переможці та призери міжнародних та всеукраїнських інтелектуальних конкурсів, турнірів.

Важливо пам’ятати, що один учень або випускник може отримати премію один раз на два роки!

Для отримання премії потрібно до 11 вересня подати до Центру надання адміністративних послуг ЛМР такі документи:

1. Мотиваційний лист кандидата (одна сторінка друкованого тексту, шрифт — Arial, pозмір шрифту-12).
  2. Копію свідоцтва про народження або копія паспорта кандидате на винагороду та копію реєстраційного номера облікової картки платника податків.
  3. Копiї дипломів, грамот або інших документів, які засвідчують перемоги в олімпіадах, конкурсах, турнірах тощо, участь у міжнародних та всеукраїнських проектах, конференціях, конгресах, участь в онлайн курсах, майстер-класах, тренінгах.
  4. Рекомендаційні листи (не більше 3 листів).
  5. Заяву на ім’я начальника управління освіти.