Учора, 27 вересня, набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 06.09.2017 № 714 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України». Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради.
Відповідно до Порядку, бюджетні кошти спрямовуються на реалізацію проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, у тому числі виготовлення проектної документації) футбольних полів (майданчиків, стадіонів) із штучним покриттям у регіонах України, насамперед проектів, які передбачають співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел, не заборонених законодавством.
Перелік об’єктів, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів (далі — перелік об’єктів), формується Мінрегіоном за пропозиціями місцевих держадміністрацій та виконавчих комітетів місцевих рад, а також інших органів державної влади або державних підприємств (організацій, установ).
До переліку об’єктів включаються об’єкти державної та комунальної власності, строк завершення будівельних робіт на яких не перевищує двох років.
Пропозиції щодо включення об’єкта до переліку об’єктів з відповідним обґрунтуванням подаються до Мінрегіону за підписом керівника органу місцевої виконавчої влади, виконавчого органу місцевої ради, іншого органу державної влади або державного підприємства (організації, установи).
ПРОПОЗИЦІЇ ПРИЙМАЮТЬСЯ ПРОТЯГОМ 10 РОБОЧИХ ДНІВ З ДНЯ НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ПОРЯДКУ (ДО 10 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ).
Додатково інформуємо щодо подання переліків необхідних документів:
Для проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок бюджетної програми “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України” та передбачають будівництво (нове будівництво та реконструкцію) подаються:
- пропозиції щодо включення об’єкта до переліку об’єктів з відповідним обґрунтуванням подаються до Мінрегіону за підписом керівника органу місцевої виконавчої влади, виконавчого органу місцевої ради, іншого органу державної влади або державного підприємства (організації, установи) у довільній формі;
- перелік проектів, оформлюється за встановленою формою:
- зведений кошторисний розрахунок (у разі наявності);
- звіт за результатами експертизи проектів будівництва (у разі наявності);
- акт (наказ, розпорядження, рішення) про затвердження проектної документації (відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560) (у разі наявності);
- документи щодо форми власності;
- документи щодо класу наслідків (відповідальності) для об’єктів будівництва та підтвердження залишкової вартості для всіх проектів (у разі наявності);
- копії рішень органів місцевого самоврядування про співфінансування з місцевого бюджету проектів, завірені в установленому порядку (у разі наявності), або гарантійні листи із зазначенням обсягів співфінансування та дати прийняття відповідного рішення.
Якщо на час подання об’єкту, проектну документацію не затверджено, то ці документи подаються Мінрегіону протягом п’яти робочих днів після її затвердження.
Пропозиції надавати на адресу Мінрегіону (01601, вул. Велика Житомирська, 9, м. Київ) у паперовому вигляді.